×

24-letnia Roksana zaginęła dwa dni po ślubie. Jej zrozpaczony mąż błaga o pomoc

24-letnia Roksana Rakowska zaginęła około godziny 8:30 rano w dniu 3 grudnia 2018 roku. Kobieta wyszła z domu w Skarszewach z zamiarem podjechania do sklepu po bułki i już nigdy więcej do niego nie wróciła. Do dnia dzisiejszego nie nawiązała również kontaktu z rodziną i bliskimi. Śledczy nie dają jednak za wygraną i wierzą, że uda się ją odnaleźć. W poszukiwaniach biorą udział funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komenty Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim, policjanci ze Skarszewa i okoliczni mieszkańcy.

Zaginięcie na dwa dni po ślubie

To miał być dzień jak każdy inny i nic nie zwiastowało, że lada moment może dojść do zaginięcia kobiety. 24-latka w dniu 3 grudnia miała załatwić sprawy urzędowe związane z zawartym dwa dni wcześniej małżeństwem. Wychodząc, nie zabrała telefonu portfela – prawdopodobnie wzięła tylko drobne na małe zakupy. Wiadomo natomiast, że 24-letnia kobieta wsiadła do czerwonego volkswagena golfa IV o numerach PZL 62M5. To właśnie tym pojazdem miała odjechać w nieznanym kierunku. Od tej chwili ślad po Roksanie zaginął.

Charakterystyka 24-latki

Roksana ma około 160-170 cm wzrostu. Jest szczupła, ma długie, proste, blond włosy, niebieskie oczy, owalną twarz, średniej wielkości uszy i pełne uzębienie. W dniu zaginięcia miała na sobie czerwoną kurtkę z kapturem, która może pomóc w rozpoznaniu 24-latki.

Poszukiwania

Okoliczne lasy zostały przeszukane przez wojsko i helikoptery. Nie ma śladu zarówno po Roksanie, jak i aucie, do którego miała wsiąść 24-latka.

Apel policji

Każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje w sprawie zaginionej 24-latki, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim, pod nr tel. /58/ 737-03-55, Posterunkiem Policji w Skarszewach nr tel. /58/ 588-24-07 lub z najbliższą jednostką policji telefon alarmowy 112

Może Cię zainteresować