×

Rok zakupów za darmo w znanym dyskoncie?! Jest jeden mały i zaskakujący warunek

A gdyby tak robić zakupy w sklepach spożywczo-przemysłowych za darmo? Wydaje się to być oderwane od rzeczywistości? Otóż niekoniecznie. Rok zakupów w Aldi za darmo staje się bowiem faktem! Aby móc jednak cieszyć się tak wyjątkowym przywilejem, należy spełnić mocno zaskakujący warunek.

Aldi – rok zakupów za darmo

Niewątpliwie życie byłoby dla wielu z nas znacznie łatwiejsze, gdyby tak można było robić zakupy za darmo. Brzmi jak marzenie, prawda? Tymczasem sieć Aldi postanowiła je spełnić. Aby można było jednak skorzystać z tego wyjątkowego przywileju, należy spełnić jeden bardzo istotny, aczkolwiek zaskakujący warunek.

Rok zakupów w Aldi za darmo
Wikimedia Commons

Rok zakupów w Aldi za darmo będzie przysługiwał parze, która… weźmie ślub w ich sklepie w USA, dokładniej modelowym sklepie firmy w Aldi Insights Center w stanie Illinois! Co więcej, na tę wyjątkową okoliczność sieć dyskontów spożywczo-przemysłowych ma odpowiednio zaaranżować wnętrze sklepu na swój koszt. Ponadto deklaruje także pokrycie pozostałych kosztów ceremonii tj. kosztów zakwaterowania, podróży, fryzury, makijażu, fotografa, upominków ślubnych, jedzenia, napojów i przyjęcia dla 50 osób. Należy również dodać, że ceremonię zaślubin miałby przeprowadzić jeden z pracowników Aldi. Znany jest już termin ślubu. Ten miałby się odbyć 9 listopada.

Darmowe zakupy w Aldi. Jaki jest haczyk?

Mówiąc o darmowych zakupach w Aldi, trzeba również zwrócić uwagę na pewien „mały” haczyk. Haczykiem tym jest limit w postaci 5000 dolarów. Prawdopodobnie sieciówka chciała się w ten sposób ustrzec przed masowych wykupowaniem produktów.

Rok zakupów w Aldi za darmo
Flickr

Zakupy w Aldi za darmo przez rok. Gdzie wysłać zgłoszenie?

Zainteresowani darmowymi zakupami w Aldii mogą wysyłać swoje zgłoszenia do 17 sierpnia. Do zgłoszenia trzeba dołączyć swoje zdjęcia, historię znajomości i opis „miłości do Aldi”. Co więcej, sieciówka wymaga pokazania swoich profilów w mediach społecznościowych. Można więc wywnioskować, że odpowiednia prezencja będzie miała tutaj spore znaczenie.

Myślicie, że chętnych będzie dużo?

Źródła: www.o2.pl
Fotografie: Pxhere (miniatura wpisu), commons.wikimedia.org

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij