×

20 osób, które opowiadają o najstraszniejszych rodzinnych tajemnicach. Historie mrożą krew w żyłach!

Każda rodzina skrywa jakiś sekret, ale mało która ma tajemnice, o których aż strach mówić. Te osoby zdecydowały się na ujawnienie prawdy o swoich bliskich, pod warunkiem, że zrobią to absolutnie anonimowo.

1. Historia dziadków

Moi dziadkowie chcieli mieć jeszcze więcej dzieci, gdy moja mama miała siedem lat. Adoptowali chłopczyka, ponieważ nie udawało im się zajść w ciążę. Wkrótce potem babcia zaszła w ciążę. Dziewczynka przyszła na świat zdrowa, ale gdy miała kilka lat zginęła w tajemniczych okolicznościach. Spadła ze schodów. Bardzo szybko dziadkowie oddali wtedy adoptowanego chłopca do innej rodziny i nigdy o nim nie wspominają.

2. Szalona matka

Moja matka przez całe moje życie mnie wykorzystywała i znęcała się nade mną. Nie mogłem już tego znieść i zwierzyłem się w końcu nauczycielce. Wezwano matkę do szkoły. Szybko zorientowała się o co chodzi, dlatego powiedziała policjantom, że próbowałem tego dnia zabić swoją siostrę i żeby nie brali moich słów na poważnie, bo jestem szalony. Wywalono mnie ze szkoły i w kajdankach zabrano mnie na komisariat. Na szczęście sędzia potrafił dojść do tego, że nie ja byłem szalony, a moja matka. Miałem wybór: mogłem trafić do szpitala psychiatrycznego, albo wrócić do domu. Wybrałem wariatkowo. Pięć dni później z innego stanu przyleciała moja ciocia, która mnie adoptowała. Do tej pory nikt nie rozmawia na ten temat, a jedyne zdanie w temacie zabiera moja matka, która mówi, że byłem strasznym dzieckiem, ale w gruncie rzeczy cieszy się, że u mnie wszystko w porządku (chora kobieta…).

3. Kto jest kim?

Moja starsza siostra jest w rzeczywistości moją matką, a mój ojciec był mężem mojej babci.

4. Mleko

Mój pradziadek uderzył żonę pogrzebaczem i poderżnął jej gardło. Później usiadł na bujanym fotelu i strzelił sobie w głowę ze strzelby, a użył do tego swojej laski. Wszystko to się wydarzyło dlatego, że nie chciałem iść do sklepu po mleko, bo było za zimno.

5. Pedofil

Mamy w rodzinie pedofila, który nie lubi kobiet, więc molestuję tylko dziewczynki, aby zrujnować im życie. Wykorzystywał wszystkie moje ciotki i zgwałcił siedmioletnią dziewczynkę, która mieszkała obok i pewnie wiele innych osób, o których nie wiemy. Wszyscy milczeli do momentu aż jego żona złożyła papiery rozwodowe, ponieważ ją zdradzał. Miał trzech synów, którzy do tej pory nie wiedzą, czym zajmował się ich ojciec. Nie trafił do więzienia, ponieważ nikt tego z rodziny nie zgłosił, aby ludzie nie wytykali ich palcami. Uważają się za porządną rodzinę, która nie może mieć kogoś w kryminale.

6. Kochanka

Mój pradziadek miał 17-letnią kochankę, którą więził w mieszkaniu. Gdy dowiedziała się o tym prababcia, zastrzeliła dziewczynę.

7. Tajemnica

Mój ukochany wujek zmarł i po jego pogrzebie zebraliśmy się całą rodzinę w jego domu, aby spakować jego rzeczy. Nie miał dzieci, a żona zmarła wiele lat przed nim. Był szanowanym człowiekiem w swoim miasteczku. Był związany z kościołem i udzielał się w nim. Na strychu w jego domu stał ogromny kufer, który nie był zakurzony tak jak reszta rzeczy. W środku znajdował się strój z Ku Klux Klanu (organizacja rasistowska). Były także dokumenty związane z tą brutalną organizacją. Wynikało z tego, że mój wujek był członkiem KKK.

8. Spalony dom

Mój wujek, którego nigdy nie poznałem (brat mojej mamy), kiedy miał 16 lat, zabił swoich rodziców, spalił ich dom i wszystko próbował zatuszować. Dostał dożywocie i nigdy go nie poznałem, ale wiem, że istnieje, bo mój ojciec zawsze szantażował tym mamę.

9. Sekta

Jestem prawie pewien, że moja matka była w jakiejś sekcie jako dziecko (rodzice zmusili ją do tego i gwałcili, tak sądzę). Opowiadała mi przerażające historie o tym, jak widziała wrzucane do studni ciała. Jest to okropne i nigdy nie chciałem znać więcej historii.

10. Prostytutka

Moja babcia musiała lubić gry strzelanki, tak jak jej wnuk, bo wystarczył jej jeden celny strzał, aby zabić dziadka. W czasie procesu jej prawnik zagwarantował jej, że wyjdzie na wolność, gdy będzie go słuchać. Okazuje się, że tylko mała grupka prawników wiedziała o tym, że sędzia prowadzący jej sprawę ma słabość do prostytutek. Prawnik mojej babci twierdził, że sędzia znany był z orzekania na rzecz oskarżonego, gdy tylko dostawał wcześniej prostytutkę. Moja babcia posłuchała rady swojego prawnika, a po tym, jak sędzia został zaspokojony, wyszła z sali jako wolna kobieta. Jestem jedną z niewielu osób w rodzinie, która wie o całej sprawie. Dowiedziałem się o tym dzięki narzekaniu mojej prababci, kiedy to uskarżała się, jak dużo pieniędzy wydała na babcię, włączając w to wynajęcie najbardziej wulgarnej dziwki.

11. Szpital psychiatryczny

Moi dziadkowie spotkali się w szpitalu psychiatrycznym: babcia tam pracowała, a dziadek był pacjentem. W tym czasie był żonaty, a ponieważ nigdy nie dostał rozwodu, moi dziadkowie nie byli prawnie małżeństwem.

12. Szczątki

W 1976 roku mój ojciec był w wojsku i udał się do Gwatemali po trzęsieniu ziemi. Z nieznanego mi absolutnie powodu wrócił do domu ze szczątkami jakiejś kobiety, twierdząc, że w poprzednim życiu ją kochał. Mój ojciec zmarł w 1986 roku, więc nie miałem okazji zapytać go o to. Moja mama i siostra twierdzą, że duch tej kobiety cały czas z nimi był, do momentu aż tata nie zmarł. Dowiedziałem się także, że mam brata z Puerto Rico. Mój ojciec w latach 70-tych miał tam kochankę.

13. Siekiera

Mój wujek odbywa karę w więzieniu za zamordowanie prostytutki siekierą.

14. Koty

Moja schizofreniczna ciotka spaliła swój dom i ukrzyżowała koty.

15. Klif

Moja babcia rzuciła się z klifu, po tym jak zaczęła leczyć depresję. Była u nas wówczas w domu. Odkryliśmy jej ślady na śniegu, prowadzące na skałę. Znalazłem jej ciało, gdy miałem 20 lat.

16. Pomnik

Mój daleki przodek był socjopatą i seryjnym mordercą. Twierdził, że zabił dziewięćdziesiąt dziewięć członków plemienia, w tym dzieci i noworodka, którego rozbił o skałę. Bardzo dziwna sytuacja, bo w regionie, z którego pochodził uważany był za bohatera obrońcę cywilizowanych osadników. W 1889 roku wzniesiono na jego cześć pomnik.

17. Morderca

Mój wujek zamordował dwóch mężczyzn, gdy mieszkał w Juarez w Meksyku. Sprzedawał także narkotyki, a o wszystkim powiedział mojemu tacie, gdy był pijany. Ja podsłuchiwałem pod drzwiami.

18. Zaginięcie

Moja babcia od strony mamy po prostu pewnego dnia zaginęła i nikt o niej więcej nie słyszał. Ludzie mówili, że uciekła do Japonii, pozostawiając dwie córki. Oczywiście jest masa innych historii. Jedynie dziadek mógłby coś wiedzieć, ale tajemnicę zabrał ze sobą do grobu.

19. Rodzinka

Rodzina ze strony ojca spytała go, czy nie wziąłby pod swoje skrzydła jednego z moich dalekich kuzynów, ponieważ wyrastał na dzieciaka z problemami. Jak się okazuje to dość często spotykana metoda wychowawcza w rodzinie ze strony mojego ojca. Mój tata odmówił, ponieważ nie miał za dużo pieniędzy oraz borykał się z problemami zdrowotnymi (padaczka, choroby serca). Kilka miesięcy później dzieciak ten obrabował sklep i zamordował ekspedienta nożem. Mój tata czuje się winnym, że nie pomógł i nie zatrzymał tych destrukcyjnych zachowań.

20. Żona

Jesteśmy przekonani, że młoda żona naszego ojca maczała palce przy jego śmierci. Mamy na to dowody.

Może Cię zainteresować

zamknij