×

W karambolu pod Szczecinem zginęła trójka dzieci, mama i babcia. Rodzina prosi o pomoc

Wypadek pod Szczecinem miał tragiczny bilans. W karambolu na A6 zginęła rodzina – trójka dzieci, mama i babcia. Teraz ich bliscy zbierają pieniądze, żeby pochować ich tak, jakby sobie tego życzyli.

W karambolu zginęła rodzina

Nawet nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, co w tej chwili przechodzi rodzina Filipa, Mai, Zuzi, ich mamy Olgi i babci Mirosławy. Do karambolu pod Szczecinem doszło w niedzielę. Na A6 zderzyło się ze sobą 7 samochodów osobowych i ciężarówka. Samochody zaczęły płonąć, w wyniku pęknięcia baku i zapłonu benzyny. W wypadku zginęło sześć osób, a cztery zostały ranne.

Ich bliscy uruchamiają zbiórkę

Rodziny pani Magdy, która założyła zbiórkę, nie udało się uratować. Dlatego kobieta na portalu „Zrzutka”, uruchomiła zbiórkę na organizację pogrzebu jej bliskich, którzy zginęli w karambolu na A6. Jej cel to 50 tys. zł.

Pani Magda napisała na stronie, że założyła ją, ponieważ jest pewna, że są ludzie chętni do pomocy. Zaznaczyła, że to jedyna oficjalna zbiórka założona przez rodzinę. Dodała także:

Zakładamy zbiórkę na rzecz ceremonii, chcielibyśmy ich pochować tak, jakby sobie życzyli, w sposób, na jaki na to zasługują

Chcielibyśmy złożyć najszczersze kondolencje rodzinie tragicznie zmarłych

Polecane

Może Cię zainteresować