×

Robert i Anna Lewandowscy pokazali zdjęcie rodziny. Spotkali się przy wielkanocnym stole

Po profilach w mediach społecznościowych Roberta Lewandowskiego i jego żony, można wywnioskować, że dla obojga rodzina jest bardzo ważna. Nikogo nie powinno dziwić, że Wielkanoc spędzają w tak dużym gronie. Ogromna rodzina Roberta Lewandowskiego zasiadła do świątecznego śniadania przy jednym stole, a piłkarz pochwalił się wspólnym zdjęciem.

Święta z najbliższymi

Ania i Robert Lewandowscy na co dzień mieszkają w Monachium. To oznacza, że nie mogą spędzać z bliskimi tak dużo czasu, jakby chcieli.

Dlatego, w takim okresie jak Wielkanoc, gdy wszyscy mają więcej czasu wolnego, bardzo cenią sobie obecność rodziny. W tym roku, para zaprosiła krewnych do Monachium, żeby razem usiąść do świątecznego śniadania.

Cała rodzina Roberta Lewandowskiego

Na zdjęciu wrzuconym przez piłkarza widać oczywiście Anię Lewandowską i jego córkę Klarę. Chociaż lista krewnych obecnych na fotografii na tym się nie kończy.

Znajdziemy tam także mamę Roberta, jego siostrę, teściową i wiele innych osób. Widać, że wszyscy bardzo dobrze czuli się przy wspólnym stole.

rodzina Roberta Lewandowskiego

Instagram

Życzenia od Lewandowskich

Rodzinne zdjęcie wrzucił nie tylko „Lewy”. Taką samą fotografię znajdziemy też na profilu Ani Lewandowskiej. W opisie do zdjęcia oboje zamieścili życzenia dla fanów. Robert zdecydował się tylko na lakoniczne „Wesołych świąt”, natomiast Ania pokusiła się na dłuższe życzenia:

Kochani, wszystkim bardzo serdecznie życzymy radości płynącej ze Zmartwychwstania Jezusa. Zdrowia, spokoju, pogody ducha i cudownego czasu z najbliższymi. Spokojnych Świąt Wielkanocnych

Polecane

Może Cię zainteresować