×

To było bez wątpienia jedno z najbardziej przerażających nagrań, jakie w ostatnim czasie obiegło Polskę. Kilka dni temu 21-letni Rafał w Sycowie na Dolnym Śląsku celowo przejechał dwukrotnie busem psa, a wideo z zapisem tego czynu umieścił w sieci. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności i nawet 100 tys. złotych grzywny kary. Dodatkowo były pracownik firmy meblowej tuż po incydencie został zwolniony. Teraz głos w sprawie wstrząsającego zdarzenia zabrała rodzina mężczyzny, który przejechał psa.

Rodzina mężczyzny, który przejechał psa, wydała oświadczenie

Oświadczenie rodziny zostało opublikowane na stronie sycow.naszemiasto.pl.

Informacja o brutalnym pozbawieniu życia zwierzęcia nami wstrząsnęła i przyjęliśmy ją z niedowierzaniem. Jest nam niezmiernie przykro, że drastyczne obrazy i śmierć czworonoga dotknęły tak wiele osób. W żaden sposób nie utożsamiamy się z zaistniałymi, zasługującymi na potępienie, okolicznościami – czytamy

Rodzina mężczyzny, któryprzejechał psa

Pogotowie dla zwierząt

Rodzina poinformowała również, że odkąd wstrząsający materiał z udziałem Rafała ujrzał światło dzienne, jest ona obiektem ataków i gróźb dotyczących ataku na zdrowie, a nawet życie bliskich mężczyzny.

Prosimy o uszanowanie naszej prywatności i zrozumienie, że nie ponosimy winy za działania członka naszej rodziny. Naganność jego zachowania z pewnością spotka się z konsekwencjami – zakończyli

Czy faktycznie rodzina mężczyzny, który przejechał psa, zasługuje na takie wiadomości pod swoim adresem? Na to pytanie odpowiedzcie sobie już sami.

Polecane

Może Cię zainteresować