×

Rodzina księcia Filipa ukrywa przed nim prawdę? Nie zna detali wywiadu z Meghan

Rodzina księcia Filipa ukrywa przed nim prawdę? Wiele wskazuje na to, że monarcha nie ma bladego pojęcia o tym, co publicznie powiedzieli w wywiadzie Harry i Meghan. 99-letni książę na czas rekonwalescencji został odcięty od dopływu prawdziwych informacji.

Powrót do zdrowia

Książę Filip dopiero przed kilkoma dniami opuścił szpital. Monarcha po trwającym miesiąc pobycie na kilku oddziałach kardiologicznych nareszcie wrócił do domu. Na zdjęciach wykonanych przez paparazzich wyraźnie widać, że mąż Elżbiety II bardzo zmarniał. książę Filip ma mocno podkrążone oczy, a jego skóra posiada ciemny, nienaturalny koloryt. Nie ulega wątpliwości, że 99-latek będzie potrzebował jeszcze wielu miesięcy, aby wrócić do formy sprzed zabiegu operacji serca.

Z pewnością rodzina robi wszystko, co w jej mocy, aby ochronić monarchę przed niepotrzebnymi sytuacjami stresowymi. I choć książę Filip doskonale wie o udzielonym niedawno przez Harry’ego oraz Meghan Markle wywiadzie, to z doniesień brytyjskich mediów wynika, że nie zna szczegółów sprawy.

Rodzina królewska nie chce, aby schorowany senior słuchał oskarżeń kierowanych pod ich adresem przez Harry’ego i Meghan Markle. Katie Nicholl, ekspertka zajmująca się życiem rodziny królewskiej twierdzi, że szpitalny personel miał dołożyć starań, aby szczegóły wywiadu u Oprah Winfrey nie dotarły do księcia. Teraz, gdy wrócił już do domu, rodzina osobiście musi pilnować, aby 99-latek nie dowiedział się zbyt wiele.

Nicholl wspomina, że bardzo ucieszyła się, gdy okazało się, że monarcha wrócił do zdrowia.

To była wielka ulga, gdy zobaczyłam go wyjeżdżającego samochodem, a nie karetką, ale wyglądał bardzo, bardzo krucho na tylnym siedzeniu. Rodzina czuje ulgę, ale wciąż bardzo martwi się o jego zdrowie.

Rodzina księcia Filipa ukrywa przed nim prawdę?

Nicholl w wywiadzie dla australijskiego portalu 9honey powiedziała:

Rodzina bardzo pilnuje, by nie dowiedział się o wszystkich szczegółach wywiadu.

Warto zaznaczyć, że od początku termin wywiadu byłego księcia Harry’ego oraz Meghan Markle budził wiele kontrowersji. Wybrane brytyjskie media czuły się oburzone tym, że podczas, gdy monarcha walczy o zdrowie, byli książęta wiodą prym w świecie show biznesu. Z dużo większym wyczuciem postąpiła rodzina księżnej Kate Middleton. Jej siostra, Pippa wiedząc, że książę Filip jest w ciężkim stanie, unikała afiszowania się informacjami na temat ciąży.

W rozmowie z Oprah Winfrey dawna księżna Sussex Meghan Markle zarzuciała Pałacowi Buckingham m.in. rasizm i brak empatii. Twierdziła, że będąc w ciąży słyszała niemiłe komentarze pod swoim adresem. Członkowie rodziny królewskiej mieli dyskutować o tym, „jak ciemna może być skóra” Archiego.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować