×

Rezolutni bliźniacy z popularnego programu dziś są dorosłymi mężczyznami. Trudno ich poznać!

Program sprzed kliku lat, w którym rezolutne dzieci odpowiadały na pytania dociekliwego Wojciech Manna, święcił triumfy. Nikt nigdy nie mógł przewidzieć, na co w danej chwili wpadną maluchy i jakiej odpowiedzi zapragną udzielić.

Wśród ekipy popularnością cieszyli się bracia Królowie. Maciej i Paweł, gdy trwała emisja „Dużych dzieci” mieli 9 lat

Ludzie pracujący na planie po czasie zwierzyli się, że chłopcy nie mieli sobie równych. Ich elokwencja i ostre żarty nadawały programowi charakteru. Do tego byli bardzo rozmowni i nie trzeba było ciągnąć ich za język. Sami chętnie rwali się do odpowiedzi ?

Dziś chłopcy z programu to 22-letni młodzi mężczyźni z konkretnymi planami na przyszłość

Wzięli udział w programie śniadaniowym, w którym dzielili się tym, jak wyglądało ich życie po przygodzie z „Dużymi dziećmi”. Nie wykorzystali swojej szansy na zrobienie kariery w mediach tak jak niektórzy z ekipy rówieśników, ale realizują się na studiach i na tym się skupiają. Z serdecznością wspominają program i to, co działa się na planie.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć Pawłowi i Maćkowi sukcesów na studiach, porzucając przy tym myśl, że program emitowany był 13 lat temu, a my dokładnie o tyle lat jesteśmy starsi ??

Pamiętacie wygadane rodzeństwo?

Może Cię zainteresować

zamknij