×

Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego pozuje nago! Widać nawet jej miejsca intymne

Renata Kaczoruk do tej pory nie dzieliła się ze swoimi fanami aż tak intymnymi zdjęciami. Modelka zmieniła jednak zdanie i jak twierdzi, dla wyższych celów opublikowała zdjęcie, na którym jest… całkowicie naga.

Renata Kaczoruk pozuje nago

Dopiero, co mogliśmy podziwiać piękną figurę Renaty Kaczoruk, która chwaliła się na Instagramie ujęciami z podróży na rajską Sri Lankę, a teraz znów jesteśmy zaskakiwani nowymi fotografiami.

Zazwyczaj była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego ograniczała się do zdjęć w bieliźnie lub stroju kąpielowym. Jak się okazuje, pobyt w tropikach sprawił, że modelka zapragnęła podzielić się z obserwującymi jej profil interesującym przesłaniem.

Uważa, że powinniśmy otworzyć się na nagość. W tym celu, zamieściła na swoim profilu instagramowym bardzo odważne zdjęcie, na którym jest zupełnie naga. Najintymniejsze części ciała lekko przysłania tylko poduszka. Kaczoruk jest zdania, że we współczesnym świecie brakuje „golizny emocjonalnej”.

Nie wstydźmy się nagości

Roznegliżowane zdjęcia, od których aż kipi na Instagramie nie robią już na nikim wrażenia. Polskie celebrytki ochoczo dołączają do światowych trendów i publikują nagie fotografie w celu wywołania sensacji wokół własnej osoby.

Niedawno dołączyła do nich Edyta Herbuś. Teraz nadszedł czas na Renatę Kaczoruk? Modelka pragnie wyróżnić się na tle pozostałych celebrytek i dodaje swojemu zdjęciu bardziej filozoficznego znaczenia.

Z opisu fotografii możemy wywnioskować, że kobieta gardzi osobami publikującymi tego typu fotografie, ale mimo to, również decyduje się dodać nagie zdjęcie.

A czy to bez golizny już się nie da? Ano przekonałam się, że nie. Za mało tu jej było.

Kaczoruk twierdzi, że zdjęcie ma za zadanie nieść głębokie przesłanie, dotyczące samoakceptacji. W ten sposób pragnie namówić wszystkich użytkowników Instagrama, aby nie wstydzili się swojego ciała, emocji i zachowań, które składają się na nas samych. Kobieta pisze:

I nie, nie mówię tu o ściągnięciu z siebie garderoby, to dużo łatwiejsze. Nagość to odkrycie się przed innymi, z prawdziwymi emocjami, słabościami, i, o trwogo… osobistymi historiami. Doskonale wiem jak to trudno przychodzi

Trudno uwierzyć, że to prawda, ale Kaczoruk wyznaje, że zmaga się z problemem całkowitego zaakceptowania siebie i swoich słabości. Wciąż uczy się, jak nie przejmować się zbytnio opinią innych ludzi, która jak uważa zbyt bardzo wpływa na jej samopoczucie.

Aż nazbyt dobrze znam ten przebłysk zawstydzenia w oczach ze zdjęcia… Niepewność, jak mnie odbiorą. Filtrowanie słów, wybieranie “bezpiecznych” zdjęć i “chronienie prywatności” do stopnia, w którym wszystko co “żywe we mnie” odessane.

Modelka porównuje nagość do czegoś, przez co pokochano nas już w chwili narodzin. Zwraca uwagę, że ciało jest częścią natury.

Rodzimy się nadzy i na dzień dobry jesteśmy najpiękniejsi, kochani najbardziej na świecie. A potem zaczynamy się porównywać z innymi i… trach, już po nas! Poczucie wartości rozbija się o podłogę.

Fani modelki ochoczo odpowiedzieli na te słowa. Przyznali, że bardzo tęsknili za tak refleksyjnymi wpisami. Większość odniosła się w pozytywny sposób do przesłania Kaczoruk.

Czarująco ukazane i ciekawie opisane. Szacun

Wspaniałe słowa

Jesteś bardzo fajną dziewczyną, tak trzymaj!

Bardzo mądra kobieta z ciebie

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować