×

16 sytuacji, które zrozumie każdy, kto ma rodzeństwo. #7 zdarzało się zdecydowanie zbyt często…

Dzieciństwo. Tak, był to piękny okres w życiu każdego z nas. Te beztroskie chwile, wypełnione ciągłą zabawą, nieskończoną listą marzeń i przygodami, które przeżywaliśmy z rodzeństwem i kolegami z sąsiedztwa.

Choć w przypadku barci i sióstr z tą współpracą bywało różnie, bo niejednokrotnie toczyliśmy z nimi zaciekłe walki i nawet zdarzały nam się ciche dni, to i tak ostatecznie znajdowaliśmy wspólny język. A teraz po wielu latach, wspominamy wszystkie te chwile z uśmiechem na twarzy. Nawet kiedy przypominamy sobie największe kłótnie i rzeczy, które nas dzieliły…

Poniżej znajdziesz 16 sytuacji, które na pewno pamiętasz z dzieciństwa! Zapoznaj się z całą listą i nie zapomnij napisać, która z nich najbardziej Cię irytowała. Czekamy na Twoją opinię!

A tak na poważnie, rodzeństwo to prawdziwy dar. Bez nich nasze życie i wspomnienia nie byłyby tak kolorowe i wesołe. I choć wiele razy sama miałam ochotę „zrobić krzywdę” mojemu rodzeństwu, jestem szczęśliwa, że są obecni w moim życiu! Mogę na nich liczyć w każdej sytuacji i wiem, że kochają mnie bezwarunkowo!

Jeśli zgadzasz się z nami i również masz rodzeństwo, udostępnij ten wpis dalej!

Polecane

Może Cię zainteresować