×

13 zachowań, które ujawnią prawdę na temat Twoich relacji z płcią przeciwną

Jest wiele związków, które zaczynały się od nieśmiałych spojrzeń i prób chwycenia za dłoń drugiej osoby. Nie każdy jest również na tyle odważny i otwarty, aby już na pierwszych spotkaniach wyznać prawdziwe zauroczenie czy kogoś pocałować. Zdarza się również, że jesteśmy w kogoś tak wpatrzeni, że najzwyczajniej w świecie zaczyna brakować nam słów, aby coś powiedzieć. Wtedy z pomocą przychodzi język ciała…

Poniżej przedstawiamy kilka zachowań, które pomogą Ci zrozumieć bez żadnych słów relację w jakiej się znajdujecie.

Kiedy wszystko zmierza w dobrym kierunku

Zauważyłaś, że Twój partner spogląda Ci w oczy i robi to dłużej i częściej niż powinien? Jeśli taka sytuacja się powtarza, możesz być pewna, że wpadłaś mu w oko.

Jeśli kobieta faktycznie coś czuje do drugiej osoby, podświadomie przychyla ciało w jej kierunku. Od czasu do czasu może poprawiać swoją sylwetkę, jednak prawdopodobnie po pewnym czasie znów się pochyli.

Kiedy mężczyzna podpiera się o ścianę, stara się wyglądać na większego i silniejszego. Często narusza w ten sposób osobistą przestrzeń kobiety, a tym samym sygnalizuje, że chce mieć wpływ na jej życie prywatne i może czuć się przy nim bezpieczna.

Jeśli podczas rozmowy lub spaceru partner stara się odwracać swoje ciało w Twoim kierunku, to bardzo prawdopodobne, że jest Tobą zainteresowany. Warto zwracać również uwagę na szczegóły. Kiedy mężczyzna siedzi z kobietą, a jej but jest skierowany w jego kierunku, prawdopodobnie jest nim zauroczona.

Chłopcy przestają się szeroko uśmiechać już w wieku 5-6 lat. Jeśli natomiast zauważysz, że dany facet nosi hollywoodzki uśmiech, oznacza to, że jest naprawdę szczęśliwy!

Czasami można zauważyć, że po opowiedzeniu dowcipu, osoba, która go opowiedziała, patrzy na Ciebie i czeka na Twoją reakcję. Możesz być pewna, że to oznaka sympatii!

Jeśli zauważysz, że dana osoba zaczęła używać tych samych gestów i intonacji co Ty, nie oznacza to, że jest Twoim wiernym fanem albo chce sobie z Ciebie pożartować. Prawdopodobnie bardzo Cię lubi, a wszystko to robi zupełnie nieświadomie.

Kiedy wszystko zmierza w złym kierunku

Jeśli Twoje żarty kończą się nieszczerym i wymuszonym uśmiechem z jej strony, prawdopodobnie nie jesteś w jej typie. Niestety, nie da się wszystkim dogodzić…

Skrzyżowane ramiona i nogi lub trzymane w kieszeniach dłonie podczas rozmowy są powodem do zastanowienia, czy wszystko między Wami jest ok. Jego głos jest niewyraźny i drżący, a oczy skierowane w dół? Koniecznie zwróć na to uwagę!

Podczas rozmowy jej ciało jest odwrócone w przeciwnym kierunku, nie spogląda Ci w oczy i stara się zachowywać dystans? To bezwarunkowo oznaki problemów i antypatii, nawet jeśli twierdzi, że jest inaczej.

Nie otwiera Ci drzwi i nie przepuszcza Cię w nich? Bądź wyczulona na tego typu sytuacje! To tak samo, jakbyś rozmawiała przez telefon i ignorowała jego obecność. Nic przyjemnego, prawda?

Kiedy druga połówka unika intymności, jej pocałunki są krótsze niż dotychczas, a podczas snu odwraca się do Ciebie plecami, możesz mieć pewność, że coś jest nie tak. Koniecznie o tym porozmawiaj!

Wyszliście na spacer, upadłaś, a on nawet nie pokusił się o to, aby pomóc Ci wstać? To bardzo zły znak dla Waszego związku!

Kochający się ludzie wykazują zainteresowanie drugą osobą i to niemal w każdej sytuacji. Należy jednak pamiętać, że wyżej przedstawione objawy nie są czymś bardzo złym. To po prostu sygnały, na które warto zwrócić uwagę po to, aby Wasz związek znowu mógł zmierzać we właściwym kierunku.

Może Cię zainteresować

zamknij