Emocje One mają
znaczenie.

• O Nas

Popularne to grupa medialna z misją. Zdobyte doświadczenie pozwala nam doradzać oraz świadczyć usługi w zakresie reklamy internetowej zmierzającej do budowy wizerunku marki opartego na przywiązaniu emocjonalnym. Jesteśmy “domem” dla coraz większej społeczności, w którym znajduje ona treści nasycone emocjami. Udostępnienia, komentarze, polubienia - właśnie te wskaźniki świadczą o ich znaczeniu. Każdy wpis na naszej stronie jest czytany przez dziesiątki tysięcy użytkowników, którzy dzielą się nimi na portalach społecznościowych. To właśnie dzięki nim nasz content rozprzestrzenia się i budzi ogromne zainteresowanie.

• Jakie Tworzymy Treści?

Najlepszym sposobem na budowę wizerunku marki jest jej emocjonalne połączenie z klientem. Treści, które tworzymy na popularne to autentyczne historie, które stanowią zarówno rozrywkę jak i źródło informacji. Nasza kreatywna redakcja współpracuje z klientami nad tym aby tworzyć historie nasycone emocjami, w które w subtelny sposób wpleciony zostaje wątek marki. Content Popularne zaprojektowany jest w taki sposób by użytkownicy chcieli się nim dzielić - wynikiem jest jego szybkie rozprzestrzenianie się w sieciach społecznościowych i zarazem przynoszenie wymiernych efektów.

• Audytorium Popularne.pl

Prawie 5 milionów
użytkowników miesięcznie

• Ponad 70% to osoby w wieku 18-34 lat

Źródło: Google Analytics

50% ruchu generują
urządzenia mobilne

Źródło: Google Analytics

75% ruchu pochodzi
z serwisów społecznościowych

Źródło: Google Analytics

• Produkty

Posty
Sponsorowane

Zespół kreatywny Popularne współpracuje z brandami i agencjami w trakcie tworzenia wpisów, których przeznaczeniem jest rozprzestrzenianie się w mediach społecznościowych. Tematyka postów dobierana jest pod kątem odpowiedniej strategii marketingowej a historie prezentowane we wpisach są zawsze autentyczne i inspirują odbiorców do dzielenia się nimi ze znajomymi.

Banery
Reklamowe

W celu maksymalizacji korzyści klienta oferujemy placementy złożone z najbardziej efektywnych rozmiarów jednostek reklamowych na rynku. Dostępne formaty:

  • Średni prostokąt 300*250
  • Duży prostokąt 336*280
  • Duży wieżowiec 300*600

Media
Społecznościowe

Dzięki procesowi odkrywania wiadomości i informacji w sieciach społecznościowych możemy promować wpisy o charakterze natywnym. Możliwość targetowania postów do określonej grupy docelowej sprawia, że zaangażowanie użytkowników stoi na bardzo wysokim poziomie.

• Kontakt