×

74-latka pozuje do zdjęcia. Kiedy zobaczysz jej ciało w tym stroju kąpielowym, zaniemówisz

„W zdrowym ciele, zdrowy duch!” i to przysłowie niech będzie w naszych głowach jak najdłużej i nigdy nie zapominajmy, że wszystko zależy od nas. Kto powiedział, że będąc po 70. roku życia mamy siedzieć w fotelu i zajmować się tylko robienie swetrów dla dzieci i rozwiązywaniem krzyżówek?

Wonder Woman czyli babcia z Florydy

Rebecca LaNassa to kobieta żywioł. Uwielbia wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne i dba także o swoją dietę. Przyznaje jednak, że jej figura to także kwestia genów. 74-latka może pochwalić się sześciopakiem na brzuchu! Do tego jest certyfikowaną instruktorką Zumby i Miss Florida Senior America.

Kobieta wulkan

Spełnia się w swoich pasjach i cały czas próbuje czegoś nowego, aby nie stać w miejscu. Nie uważa, że mając 70 lat, trzeba siedzieć w domu. Wręcz przeciwnie – zdecydowała się na latanie :)

Nie da się ukryć, że taką figurę trzeba sobie wypracować, ale co stoi na przeszkodzie, aby się za siebie wziąć? Nie trzeba od razu decydować się na mordercze ćwiczenia na siłowni. Można zacząć od długich spacerów i basenu. Rebecca jest cudowną inspiracją do tego, aby coś zmienić w swoim życiu.

Jej wnuczka Wendy także może pochwalić się świetną formą – i to kilka miesięcy po urodzeniu dziecka. Razem wyglądają wprost fenomenalnie!

Kto by powiedział, że instruktorka ma 74 lata?! Cudowna motywacja dla wszystkich :)

Może Cię zainteresować