×

Chłopiec dostaje od mamy wyjątkowy prezent. Kiedy go otwiera, nie może powstrzymać łez

Kiedy dzieci mają otrzymać jakiś wyjątkowy prezent, rodzice zazwyczaj nagrywają ten moment, bo są pewni, że pociecha zareaguje w sposób, który warto będzie mieć zarejestrowany. Dokładnie to samo stało się z synem Jade Jones, która 29 sierpnia umieściła filmik z synkiem na swoim Facebooku.

Mama wiedziała, że reakcja będzie niepowtarzalna, dlatego była uzbrojona w telefon, który miał śledzić każdy ruch chłopczyka.

„Synku, to dla Ciebie”

Chłopiec zbliża się do kolorowej torebki. Najpierw wyciąga kartkę, aby upewnić się, czy prezent jest faktycznie dla niego. Najpierw wypadają z torebki czarno-białe zdjęcia, na które chłopczyk nie zwraca zbytnio uwagi. Po chwili wyciąga koszulkę z jakimś napisem. Zaczyna czytać i… po chwili wzrusza się najpiękniej na świecie. Dopiero w tym momecie uświadamia sobie, że wcześniej spoglądał na zdjęcia młodszego braciszka lub siostrzyczki.

Wiedziałam, że tak zareaguje, bo od około roku prosił mnie o rodzeństwo. Cieszył się tak pięknie, że wzruszam się za każdym razem, gdy oglądam ten film.

Emocje sięgnęły zenitu, co widać na filmie :)

Może Cię zainteresować

zamknij