×

Rafał Szatan nie zagra już więcej w „M jak miłość”. Wszystko przez aferę z żoną!

Rafał Szatan nie zagra w „M jak Miłość”! Jeden portali plotkarskich dowiedział się o tym od swojego tajnego informatora. Nie tylko Barbara Kurdej-Szatan ponosi przykre konsekwencje swojego wulgarnego wpisu o Straży Granicznej. Jak się okazuje, miał on też wpływ na jej męża.

Zbyt emocjonalny wpis Basi

Wpis Barbary Kurdej-Szatan, który opublikowała w swoich mediach społecznościowych na temat Straży Granicznej po obejrzeniu jednego z filmiku nagranego na granicy polsko-białoruskiej, mocno odbił się na jej wizerunku. Jego echa z pewnością zostaną z nią na długo. Przypomnijmy, co wywołało taką krytykę.

K*****aaaaaa! Co tam się dzieje! To jest k**** ‘Straż Graniczna’? ‘Straż’? To są maszyny bez serca, bez mózgu, bez NICZEGO! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy! K**** jak tak można! Boli mnie serce, boli mnie cała klatka piersiowa, trzęsę się i ryczę! Mordercy!

– napisała rozemocjonowana aktorka.

Oczywiście, gdy tylko Basia zorientowała się, że jej słowa były zbyt ewulgarne, natychmiast go usunęła. Jednak każdy wie, że to, co raz zostanie do sieci wrzucone, zostaje w niej na zawsze. Jej słowa miały olbrzymi wpływ nie tylko na jej wizerunek, ale i na jej propozycje zawodowe. Straciła między innymi pracę w TVP. Jak się teraz okazuje, nie tylko ona…

Rafał Szatan nie zagra w „M jak Miłość”!

Rafał Szatan również nie będzie pracował już na planie serialu TVP. Już więcej nie zobaczymy go w żadnym odcinku. Oczywiście nie odgrywał istotnej roli w „M jak Miłość”, ale jednak epizodycznie się w nim pojawiał. Wcielał się w postać Eryka, który jest muzykiem.

Scenarzyści nie mieli prawdopodobnie zbyt wielu planów co do tej postaci, ale jednak Rafał mógł jeszcze parę groszy na tej produkcji zarobić… Teraz jednak się to zmieni. Wiele wskazuje na to, że postaci granej przez Rafała już więcej nie zobaczymy.

W posiadaniu takich informacji jest portal Plotek. Pozyskał je do swojego anonimowego informatora. Scenarzyści mają ponoć nie chcieć narażać się władzom stacji. Oto co wyznał:

Teraz po zwolnieniu jego żony przez samego prezesa telewizji produkcja postanowiła już nie uwzględniać postaci Rafała Szatana w scenariuszu. Aktor już nie wróci na plan.

Jednak już wcześniej pojawiały się różne plotki związane z tą aferą. Na przykład takie, że Mateusz Damięcki i Sławek Uniatowski są źli na Basię. Aktorzy mieli przez nią stracić pracę, co później okazało się kłamstwem. Tak więc i te informacje wcale nie muszą być w 100% prawdziwe.

Źródła: www.plotek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij