×

Płynął wzdłuż Indonezji nagrywając rafy koralowe kamerą 360 stopni. Możesz poczuć, jakbyś tam był!

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że rafy koralowe w przyszłości znikną z powierzchni Ziemi. Nie zmienia to jednak faktu, że na chwile obecną u wybrzeży Zachodniej Papui (Indonezja) możemy zwiedzić rafę koralową, gdzie znajdziemy ponad 600 rodzajów koralowców i aż 1765 różnych gatunków ryb!

Dzięki temu niezwykłemu nagraniu 360 °, możemy zobaczyć oszałamiającą różnorodność biologiczną tego regionu. „Valen w Reef” to wirtualna rzeczywistość filmu stworzonego przez NGO Conservation International, która zadebiutowała na Międzynarodowym Festiwalu Reklamy w Cannes kilka dni temu. Nagranie można przeglądać online wyłącznie za pośrednictwem YouTube. Oglądając film pamiętaj o możliwości przeciągania ekranu w górę, dół i na boki za pomocą strzałek widocznych w lewym, górnym rogu.

„W 'Valen w Reef” używamy ogromnej mocy wirtualnej rzeczywistości, która przeniesie Cię do najbardziej biologicznie zróżnicowanego morza na naszej planecie. To miejsce jest jednym z największych sukcesów ochrony środowiska naszych czasów. Mamy nadzieję, że będzie przykładem miłości i wsparcia dla środowiska morskiego.” – powiedział dr M. Sanjayan, wiceprezes Conservation International oraz Senior Scientist.

 

Może Cię zainteresować