×

Samochód matki pięciorga dzieci staje w ogniu. Kobieta postępuje zgodnie z instynktem ratując im życie

Ten dzień dla Rachel Martin, matki pięciorga dzieci, rozpoczął się normalnie. Kobieta planuje spędzić wspaniały dzień w parku razem ze swoimi pociechami. Słońce i rozbawione dzieci to wszystko czego pragnie kobieta.

Nagle jednak samochód rodziny zwalnia i zaplanowana podróż stanie się tragicznym doświadczeniem, którego nigdy nie zapomną.

See that pic of me? I almost didn't put it up because I didn't "like" the wrinkle under my eye. But then I realized how…

Opublikowany przez Finding Joy Wtorek, 6 czerwca 2017

Rachel parkuje samochód przy krawężniku i wysiada, by sprawdzić co się stało. Nagle uświadamia sobie, że silnik zaczął się palić!

That's my van. Wait – that was my van. But my kids are safe and good. I just got a second degree burn on my foot. I am…

Opublikowany przez Finding Joy Sobota, 29 kwietnia 2017

Kobieta wpada w panikę. Pierwsza myśl to otwarcie maski, by ugasić pożar i pomóc dzieciom. Jednak potem postępuje zgodnie z instynktem.

"just one night…"That's what I muttered to them when I helped with homework. "Just one night…" I wanted a break…

Opublikowany przez Finding Joy Środa, 19 kwietnia 2017

Krzyczy do dzieci, by wysiadły z pojazdu i odbiegły tak daleko, jak tylko się da. W tym czasie sama próbuje ugasić płomienie wydobywające się spod maski.

Próba wyciągania pociech na własną rękę mogłaby spowodować chaos i zabrać zbyt dużo czasu. Nie stara się także uratować żadnych przedmiotów z samochodu.

I went to see the van today. This was my seat. I think seeing the devastation brings such a level of profound gratitude for the outcome. -Rachel

Opublikowany przez Finding Joy Poniedziałek, 8 maja 2017

Kiedy dzieci oddaliły się na bezpieczną odległość, Rachel porzuca samochód. W krótkim czasie pojazd stoi w płomieniach. Rodzina oddala się bardziej w obawie przed wybuchem.

This is motherhood. Raw and unscripted. When simple things like a short haircut mean the world to your seven year…

Opublikowany przez Finding Joy Czwartek, 20 kwietnia 2017

W takiej sytuacji nie ma czasu do stracenia. Choć samochód i inne rzeczy mogą być cenne, nic nie równa się z życiem.

Dzięki temu, że kobieta nie otworzyła maski pojazdu i nie starała się zabrać cennych rzeczy, ocaliła życie własne i dzieci.

Mother's Day came and went. And with it came the normal, the crazy, the lovely, the hard, the challenging, the…

Opublikowany przez Finding Joy Poniedziałek, 15 maja 2017

Rachel i jej dzieci mieli wielkie szczęście. Pomimo paniki nakazała dzieciom uciekać i nie starała się uratować rzeczy materialnych, dzięki temu cała rodzina jest bezpieczna.

Polecane

Może Cię zainteresować