×

Qczaj pokazał chłopaka! To tancerz, który całował Darię na sopockiej scenie

Qczaj pokazał chłopaka. Jeden z najpopularniejszych trenerów w Polsce pochwalił się partnerem na nagraniu z wakacji na Seszelach, gdzie oboje radośnie tańczyli na plaży. Nagranie cieszy się w mediach społecznościowych Qczaja dużą popularnością i sympatią, o czym świadczą komentarze zachwyconych fanów. Kim jest partner Daniela Kuczaja? To znany tancerz, który zasłynął na sopockiej scenie namiętnym pocałunkiem z Darią!

Szczere wyznanie Qczaja

W maju 2020 roku Daniel Kuczaj postanowił otworzyć się przed swoimi fanami. W mediach społecznościowych opublikował obszerny wpis, w którym powiedział wiele na temat swojego życia prywatnego. Po raz pierwszy publicznie wypowiedział się na temat swojej orientacji seksualnej i koszmarze, jaki przeżył w dzieciństwieQczaj był molestowany.

Wiele osób zastanawiało się od tego czasu, kim jest partner popularnego trenera. Właśnie poznaliśmy odpowiedź na to pytanie!

Qczaj pokazał chłopaka

Qczaj wybrał się na wakacje na Seszele. Nie poleciał tam sam. Znany trener opublikował na swoim Instagramie nagranie, na którym możemy podziwiać jego kocie ruchy – trzeba przyznać, że rusza się jak mało kto. Tym razem uwagę zwraca nie tylko taniec Qczaja, ale także i przede wszystkim towarzyszący mu w dzikich pląsach mężczyzna. Ten nie odstaje mu na krok i nic w tym dziwnego, bo jak się okazuje, jest… tancerzem.

Qczaj pokazał chłopaka
Instagram

Trener dołączył do nagrania krótki opis, w którym nazywa tancerza „swoim starym”, tym samym przedstawiając go fanom jako swojego partnera. Qczaj dodał, że miał pewne obawy przed opublikowaniem w sieci nagrania z wakacji. Ostatecznie uznał natomiast, że jego post może przyczynić się do szerzenia tolerancji.

Pomyślałem…wrzucę tylko na story 🤔 – nie na posta, żeby hejtu nie generować 😬… w końcu dwa tańczące pedały na Seszelach mogą niektórych kłuć w oczy…😅…i wiecie co?! Przeczytałem komentarz homofoba, który zasugerował, że mogę krzywdzić dzieci 🤦🏻‍♂️🤬
…widziałaś/ widziałeś?… dokładnie…wdech…wydech… 🧘🏻‍♂️ i pomyślałem, że… przecież można to obrócić w coś pozytywnego…w coś dobrego!

Jak już wiecie nagrałem piosenkę TAK CHCĘ z której cały dochód przeznaczam na wsparcie Fundacji TVN i budowę Szpitala dla Dzieci i Młodzieży z problemami psychiatrycznymi. Słuchajcie na Spotify i innych serwisach streamingowych!🎶🎵🎶 – link w bio @qczaj

A to mój stary Tomek (młodszy o 9 lat🤣) genialny tancerz i choreograf, który już niedługo będzie uczył moje @fitlarwy_qczaja#sexydance na @qczajfitness ❤️❤️❤️

ukochujeMY!❤️
QCZAJ i Tomek

– czytamy we wpisie Qczaja.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)

Kim jest partner Qczaja? To znany tancerz, który zasłynął na sopockiej scenie

Partner Qczaja to niejaki Tomasz Nakielski. Mieliśmy okazję usłyszeć o nim już wcześniej. Nakielski jest tancerzem, o którym nie bez powodu zrobiło się głośno podczas tegorocznego występu Darii na PolsatSuperHit Festiwal.

Gdy wokalistka wykonywała na scenie utwór „Love Blind”, Nakielski, jak gdyby nigdy nic, pocałował ją! Mina i późniejszy wywiad artystki potwierdziły, że nie spodziewała się takiego gestu ze strony kolegi ze sceny, ale mimo wszystko mile wspomina całe show. Daria zdradziła również, że mężczyzna, który ją pocałował, jest tancerzem i choreografem.

Źródła: www.pudelek.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij