×

Pudzianowski pogryziony przez psa! Pokazał zdjęcia, jak polała się krew

Pudzianowski pogryziony przez psa! Po starciu z agresywnym owczarkiem niemieckim polała się krew. Pudzian pokazał zdjęcia pogryzionej ręki.

Zwycięstwo ze „słoniem”

Ta walka rozgrzała emocje widzów gali KSW. Mariusz „Pudzian” Pudzianowski miał się zmierzyć z Senegalczykiem Ousmane „Bombardierem” Dia, jednak zawodnik niespodziewanie trafił do szpitala kilka godzin przed walką. Afrykańczyk miał atak wyrostka robaczkowego.

„Bombardier” był godnym przeciwnikiem. Ale mierzący blisko dwa metry i ważący 150 kg Senegalczyk nie wzbudzał lęku u Pudziana. Siłacz przed walką określił siebie „lwem”, a Senegalczyka „słoniem”.

Pudzianowski pogryziony przez psa
Facebook

Ostatecznie, po gorączkowych poszukiwaniach rywala dla Mariusza Pudzianowskiego, wybrano debiutującego w MMA Nikolę Milanovića, pochodzącego z Serbii judokę i zawodnikiem sambo. Jednak to wydarzenia poprzedzające walkę okazało się bardziej emocjonujące niż ona sama. Wystarczyły 72 sekundy, a Pudzian powalił przeciwnika i zasypał go gradem ciosów.

Pudzianowski pogryziony przez psa
Facebook

Pudzianowski pogryziony przez psa

Swoim imponującym zwycięstwem podczas sobotniej gali KSW, Mariusz Pudzianowski po raz kolejny udowodnił, że jest prawdziwym strong manem i nie brakuje mu siły charakteru, również w życiu prywatnym.

Pudzianowski pogryziony przez psa
Facebook

5 lat temu Mariusz Pudzianowski wystąpił w produkcji TVP „Przygarnij mnie”, promującym adopcję psów. Pudzian zdobył się wówczas na odważny gest i przygarnął owczarka niemieckiego. Jednak od początku było jasne, że zaopiekowanie się nim będzie dużym wyzwaniem.

Dostałem maila. Pewna pani napisała, że ma owczarka niemieckiego, który jest bardzo agresywny i nie może sobie z nim poradzić

– mówił Pudzianowski.

Beryl to przepiękny pies i trudno sobie wyobrazić, by mógł trafić na lepszego opiekuna niż Pudzian. Twardy „zawodnik” spotkał twardego zawodnika. I chociaż początki tej przyjaźni były niezwykle trudne, a przymierze właściciela i psa okupione krwią, w końcu udało się je zawrzeć.

Beryl rzucał się na Pudzianowskiego i próbował pogryźć, co mu się zresztą udało. Pudzianowski pokazał zdjęcia… pogryzionej do krwi ręki.

Pudzian kontra Beryl – wynik 0:1

– napisał Pudzianowski.

Pudzianowski pogryziony przez psa
Facebook
Facebook

Chociaż wielu właścicielu oddałoby agresywnego czworonoga do schroniska lub porzuciłoby gdzieś z dala od domu, siłacz się nie zraził i ujarzmił pięknego owczarka. Dzięki temu zyskał wiernego przyjaciela i… przyjaciółkę. Pudzianowski kupił drugiego owczarka niemieckiego, by Beryl nie czuł się samotny. Wychodzą teraz na wspólne spacery i wszyscy wydają się szczęśliwi: i pan, i przepiękne owczarki.

Facebook

Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij