×

Panna Młoda i druhny zamiast kwiatów, trzymały w rękach… szczeniaki! Co za pomysł!

Ślub to wydarzenie, podczas którego wzrusza się nie tylko Para Młoda. Przepełnieni emocjami są goście i najbliżsi. Tego dnia wszystko ma być dopięte na ostatni guzik: sala, muzyka, stroje, dekoracje i kwiaty. No właśnie… A co gdyby ten ostatni element został zastąpiony czymś zupełnie innym?

Zamiast kwiatów druhny trzymają w ramionach urocze szczeniaki, które są gotowe trafić do kochającego domu. Jak to?!

W szczytnym celu!

Panna Młoda, Meghan Butler, kocha zwierzęta i ogromnie poruszają ją historie, w których cierpią niewinne istoty. Podczas wieczoru panieńskiego razem z druhnami zdecydowały, że w czasie sesji zamiast zwyczajowych bukietów będą trzymać w ramionach szczeniaczki, które czekają na swój dom.

Emocje w trakcie sesji były tak duże, że prawie zapomniałam, że to mój ślub! Wydaje mi się, że pomysł jest godny naśladowania i mówienia o nim głośno. Byłam otoczona przez najbliższe mi osoby, które wspierały moją inicjatywę. Sama mam dwa psy i dwa koty i gdybym tylko mogła, miałabym więcej zwierzaczków.

Wykonaniem zdjęć zajęła się Brittany Boland z Discover Love Studios w Symphony Park, która była także gościem w czasie przyjęcia weselnego. Sama fotografka przyznała, że nigdy nie robiła zdjęć ślubnych z takimi modelami.

To było tak urocze i słodkie! Wszędzie było słychać i widać tę uroczą gromadkę.

Meghan i Brett są dumni z tego, że właśnie w ten sposób postanowili uczcić ich dzień. Poza tym, że cała urocza ósemka znalazła dom, goście wsparli finansowo Greater Charlotte SPCA, schroniska dla zwierząt, z którego pochodziły maluchy.

Mamy nadzieję, że zdjęcia pomogą położyć kres pewnym zjawiskom i podniosą świadomość na temat adopcji zwierząt, które naprawdę chcą być kochane.

Może Cię zainteresować

zamknij