×

19-letnia matka przywiązała swoją córeczkę do łóżka. Dziewczynka nie przeżyła nocy

Karanie dzieci to temat kontrowersyjny od zawsze, ponieważ dzieli rodziców na tych, którzy są zwolennikami kar cielesnych (niestety) i takich, którzy stronią od fizycznego pokazywania dziecku, gdzie jest jego miejsce.

Mała Ellie-May Minshull-Coyle nie doświadczyła miłości i troski ze strony 19-letniej matki i jej partnera

Reece Hitchcott wpadł na pomysł, że będzie przywiązywać 1,5 roczną Ellie do łóżka, aby nauczyć ją tego, że nocą ma spać. Chciał siłą wymusić to na niej, a jej mama nawet nie reagowała. Łóżko malutkiej dziewczynki nie przypominało już mebla, które znajduje się w pokoikach dzieci.

Z materaca, prześcieradeł i koca matka i jej partner stworzyli klatkę, w której Ellie się udusiła…

Matka nie widziała w tej „metodzie” niczego złego i sama nawet powiedziała, ze ich zdaniem to dobry sposób na to, aby nauczyć jej pewnej rutyny

19-latka, jak podają media, nie była dobrą matką. W dzień, w którym zmarła jej córka, napisała do znajomego wiadomość, w której stwierdziła, ze córką ją wk****a. W tym samym SMS-ie napisała również, że mała od dwóch godzin płacze, ale jej nie chce się iść sprawdzić, co jej dolega.

To, że malutka Ellie nie żyje, odkrył jej dziadek, który pojawił się rano, aby sprawdzić, co słychać u wnuczki

To wtedy dokonał przerażającego odkrycia – dziewczynka nie oddychała. Zdaniem koronera nie było to możliwe, w momencie gdy leżała twarzą do materaca. Mimo to za oficjalną przyczynę śmierci podano przegrzanie organizmu.

Matka z partnerem nie przyznali się do winy…

Polecane

Może Cię zainteresować