×

Przywiązali chłopca łańcuchem do drzewa. „Poluźnij, bo się udusi”

Przywiązali chłopca łańcuchem do drzewa i obrzucali obelgami i prymitywnymi komentarzami o podtekście seksualnym. Grupa nastolatków wykazała się wyjątkowym okrucieństwem.

Szokujące nagranie

Do sieci trafiło amatorskie nagranie, ukazujące skalę okrucieństwa, na jaką może zdobyć się grupa nastolatków. Wideo, kręcone po ciemku i z tego powodu nienajlepszej jakości, zamieścił internauta z Oświęcimia. Jak można się domyślać, do szokującego zdarzenia doszło właśnie w tym mieście lub okolicy.

Na filmie widać przestraszonego chłopca, przywiązanego do drzewa łańcuchem. Grupa nastolatków obrzuca go wyzwiskami, ewidentnie stosując wobec niego przemoc werbalną i emocjonalną. Przeważają prymitywne komentarze o podtekście seksualnym. Słychać także odgłosy plucia.

Z nagrania wynika, że dziecko padło ofiarą starszych kolegów, ale nie wiadomo, czym im się naraziło, ani co kierowała nastolatkami. Wiadomo także, że zaciśnięty łańcuch sprawia chłopcu ból, bo w pewnej chwili jeden z nastolatków proponuje jego poluzowanie, żeby ofiara się nie udusiła.

Przywiązali dziecko łańcuchem

Po opublikowaniu nagrania w mediach społecznościowych i na portalach, część internautów zwróciła uwagę na podobieństwo gnębionego chłopca do zaginionego kilka dni temu 13-letniego Błażeja. Z rysopisu podanego przez policję, wynika, że Błażej ma około 150 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i krótko ostrzyżone blond włosy.

13 grudnia 2020 opuścił ośrodek socjoterapeutyczny w Ustce i ślad po nim zaginął. Jednak dziwne wydaje się, że przez 4 dni udało mu się zawędrować aż do Oświęcimia. To w końcu prawie 700 kilometrów…

W sprawie bulwersującego nagrania Super Express skontaktował się z Komendą Główną Policji i Komendą Powiatową Policji z Oświęcimia. Jak ujawniła aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, do tej pory nie wpłynęło zgłoszenie w ten sprawie:

Zgłoszenie mogło np. wpłynąć dzisiaj i nie ma jeszcze jego potwierdzenia.

Źródła: www.se.pl, pikio.pl

Może Cię zainteresować