×

Mężczyźni spod tych 5 znaków uznawani są za najprzystojniejszych. Zniewalają swoją urodą

Niektórzy panowie mają urok osobisty i roztaczają taką aurę, że chce się z nim przebywać i dążyć do tego, aby stali się naszymi partnerami. Wpływ na to ma oczywiście charakter, ale i wygląd. Mówi się, że mężczyzna powinien być tylko odrobinę ładniejszy od diabła, ale w przypadku tych pięciu znaków zodiaków z całą pewnością można stwierdzić, że panowie nie mogą opędzić się od kobiet i przypominają bardziej bóstwa niż kogoś kogo można zepchnąć do lochów.

Jeśli chcesz się przekonać, jaki znak jest uważany za najprzystojniejszy, po prostu czytaj dalej

Być może okaże się, że Twoim partnerem jest najbardziej pożądany mężczyzna, a Ty nie masz świadomości z kim żyjesz pod jednym dachem. ?

KOZIOROŻEC

Panowie spod tego znaku to urodzeni sportowcy, którzy wiedzą jak dbać o swoje ciało. Ich muskulatura, sprawność fizyczna i pewność siebie potrafią przekonać do siebie nawet najbardziej zatwardziałe panny. Wystarczy, że wejdą do pokoju, a już po chwili przy sobie mają wianuszek kobiet, a na ich ciele spoczywa zazdrosny wzrok innych mężczyzn. Nie ma co ukrywać – wiedzą, że są gorącymi przystojniakami!

RYBY

Jeśli podobają Ci się mężczyźni o wyglądzie romantyka, którzy czytają w twoich myślach i potrafią oczarować słowem, a do tego zarzucają bujną fryzurą – to trafiłaś w odpowiednie miejsce. Ci mężczyźni mają w sobie urok, którego nie sposób im odmówić. Są inteligentni, oczytani, zabawni i podróżują po świecie, co razem z ich niepowtarzalnym i nieprzeciętnym wyglądem daje piorunujący efekt.

LEW

Typowy macho o mocno zarysowanej szczęce, który szuka swojej wybranki serca. Nie interesują go przygodne znajomości, dlatego wiele kobiet może odnieść wrażenie, że jest wybredny i boi się do niego zagadać. Śnieżnobiały uśmiech, niebieskie oczy śmiejące się do rozmówczyni, potrafią oczarować każdą kobietę. Jest silny – nie tylko fizycznie, ale i psychicznie, co sprawia, że kobieta będzie czuć się przy nim jak księżniczka. Dobrze wie, jak sprawić, żeby straciła dla niego głowę.

BYK

Mężczyzna spod tego znaku spokojnie mógłby być modelem. Roztacza wokół siebie pewną aurę tajemniczości, która dodaje mu seksapilu i sprawia, że ten facet jest nie tylko przystojny, ale egzotyczny. Nie jest zwykłym osiłkiem, który domaga się atencji, ale kimś więcej, kogo pragną kobiety. Wygląda jak posągowa postać o przeszywającym spojrzeniu, od którego przechodzą ciarki na całym ciele.

WAGA

Być może nie jest ideałem piękna, ale dzięki swojej zaradności i temu, że świetnie sprawdza się w roli gospodarza ,kobiety do niego lgną. Wiele z nich mówi, że przy kimś takim chciałoby się spędzić życie i uważają, że mężczyzna, który odnosi sukcesy jest seksowniejszy od najpiękniejszych mężczyzn pozujących na Instagramie.

Kochane, co o tym sądzicie?

Polecane

Może Cię zainteresować