×

Mama myśli, że płeć dziecka jest tajemnicą. Kiedy otwiera oczy i podnosi bluzkę jest w szoku

Tyle miłości na jednym filmiku! Przyjęcie uwiecznione na nagraniu miało być zwyczajnym ujawnieniem płci dziecka, ale okazało się czymś znacznie więcej. Różowa drużyna oczekuje dziewczynki, podczas gdy drużyna niebieska spodziewa się chłopca.

Na szczęście kamerzystka wiedziała, że dzień będzie pełen emocji i starannie uchwyciła każdą chwilę. Wszystko się zaczęło od polowania, które miało doprowadzić do ujawnienia płci dziecka i samego przyjęcia. Uczestnicy bawili się w najlepsze, konkursy, czas z rodziną, malowanie ciała farbami i mnóstwo balonów.

Przyszła mama zupełnie nie spodziewała się tego, co na nią czekało. Plan był bardzo prosty. Na brzuchu namalowany miał być niebieski lub różowy symbol. Po podniesieniu bluzki wszystkim zostałaby ujawniona płeć dziecka, łącznie z przyszłą mamą. Jednak, gdy kobieta podciąga bluzkę, widzi wielki pierścionek z diamentem i niebieskie kreskówkowe dziecko namalowane na brzuchu! Przed nią klęczy jej chłopak i ojciec dziecka, gotowy do oświadczyn.

Jednak to nie koniec niespodzianek. Okazało się, że na kobietę również czeka suknia ślubna i zasadniczo cały ślub został zaaranżowany. Zdecydowanie się tego nie spodziewała!

Wszystkie wzruszające chwile oczywiście zostały uwiecznione na nagraniu. Goście wiedzieli co ma się wydarzyć i wszystko zostało zaplanowane wcześniej. Wspaniała niespodzianka! Przepełniony emocjami filmik możecie obejrzeć poniżej.

Może Cię zainteresować