×

Książę Karol wymyślił przezwisko dla Meghan. Zdradza tym samym jej prawdziwą naturą

Zauroczenie księżną Meghan trwa w najlepsze. Wielu jej fanów wręcz porównuje ją do księżnej Diany, która podobnie jak wybranka księcia Harry’ego bardzo szybko zjednała sobie ludzi. Widać to zwłaszcza tam, gdzie się pojawia. Ludzie lgną do niej i mają ochotę być u jej boku.

Inna niż wszystkie

Nie jest typową damą z wyższych sfer, ale ma swoje zasady i powoli zaczyna rozumieć panujące reguły. Mimo że zdarza jej się jeszcze popełniać pewne błędy. Śmiało można powiedzieć, że jej kolejne oficjalne wyjścia prezentują się coraz lepiej.

Podbiła serca nie tylko brytyjskiej społeczności, ale samego księcia Karola

Na samym początku w kuluarach mówiono o tym, że rodzina królewska niezbyt była zadowolona z faktu, że Meghan wychodzi za mąż za Harry’ego. Dziś jednak to się zupełnie zmieniło i sama królowa zaczęła się więcej uśmiechać w towarzystwie żony wnuczka. Tak samo zresztą jest z księciem Karolem, który zdążył nawet nadać synowej pewien przydomek.

Wolfram – czyli co to znaczy na brytyjskim dworze?

Książę Karol uznał, że jego synowa, mimo swojego anielskiego i przyjaznego wyglądu, jest twardą i nieugiętą kobietą – zupełnie tak jak pierwiastek chemiczny z grupy metali, który jest odporny na działanie zasad, wody czy tlenu. I właśnie dlatego w jego głowie pojawiło się od razu Tungsten (czyli po polsku wolfram).

Czyżby Meghan była cichą wodą?

Być może nie jest taka niewinna i subtelna, na jaką kreują ją media. W końcu rodzina królewska zna ją z pewnością lepiej od nas ? Ale z drugiej strony chyba dobrze, że przy boku Harry’ego jest kobieta, która ma mocny kręgosłup i wie, czego chce. W końcu od dnia ślubu są na świeczniku całego świata. To wymaga pewności siebie.

Polecane

Może Cię zainteresować