×

Przyczyny śmierci Niny Busk. Była uczestniczką 1. edycji „Sanatorium miłości”

Informacja o nagłej śmierci Niny Busk zszokowała fanów „Sanatorium miłości”. 65-latka była jedną z najbardziej barwnych i lubianych postaci programu. Jakie są przyczyny śmierci Niny Busk?

Nina Busk nie żyje. Zmarła gwiazda Sanatorium miłości

Nina Busk była uczestniczką 1. edycji programu „Sanatorium miłości” . Widzowie programu zapamiętali ją jako energetyczną, radosną i pełną ciepła kobietę. Pani Nina wzięła udział w programie, by przeżyć niezwykłą przygodę i spróbować szczęścia. Wierzyła, że może jeszcze znaleźć miłość.

Dwa dni temu media obiegła smutna wiadomość — na facebookowym profilu produkcji poinformowano o śmierci Niny Busk.

Zapamiętamy na zawsze jej płomienne serce, radość, energię i pasję do życia, którymi dzieliła się z innymi

– czytamy w poście, do którego dodano czarno-białe zdjęcie.

65-latka urodziła się w Toruniu. Z wykształcenia była technologiem i uwielbiała podróże. Zwiedziła Europę oraz Stany Zjednoczone. Po 10 latach spędzonych w podróży Nina Busk wróciła do kraju.

Miałam partnera, który chciał wracać do kraju. Niestety, po powrocie okazało się, że mieliśmy zupełnie inne oczekiwania. On chciał się bawić, ale żeby się bawić, trzeba najpierw popracować. Po jakimś czasie okazało się, że jest nam nie po drodze

– przyznała w rozmowie z serwisem Pomponik.

Przyczyny śmierci Niny Busk. Na co chorowała?

Jak się okazało, Nina Busk od kilku miesięcy zmagała się z poważną chorobą. Taką informację przekazał „Super Express”. Kobiecie do końca towarzyszyła ukochana córka.

Od kilku miesięcy zmagała się z ciężką chorobą, ale nie była sama. Do końca czuwała przy niej ukochana córka — Julita, która specjalnie przyleciała z Anglii, i oddani przyjaciele

– przekazał „SE”.

Pierwsza edycja „Sanatorium miłości” była pokazywana w TVP1 od stycznia do marca 2019 roku. W trakcie emisji dowiedzieliśmy się o śmierci innego lubianego uczestnika – Cezarego Mocka.
Fotografie: "Sanatorium miłości" TVP (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij