×

W sieci pojawiają się nieoficjalne informacje o przyczynie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

39-letni producent filmowy, a prywatnie mąż Agnieszki Starak-Woźniak, zaginął kilka dni temu na Mazurach na jeziorze Kisajno. Miał wybrać się w nocną eskapadę łódką z 27-letnią kobietą. W jednej chwili maszyna miała się przewrócić i oboje wpadli do wody. Mieszkanka Łodzi cudem dopłynęła do brzegu. Niestety mężczyzna nie miał tyle szczęścia. Wczoraj zostało znalezione jego ciało. Jaka była przyczyna śmierci Piotra Woźniaka-Staraka?

Media w całej Polsce żyją tragiczną śmiercią 39-latka. Nikt nie może uwierzyć, że doszło do takiego wypadku. Ludzie zadają sobie także pytanie, jaka była przyczyna śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

22 sierpnia służby znalazły ciało mężczyzny. Jako jeden z pierwszych informację podał wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, Jarosław Zieliński: „Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym”.

Jego ciało, jak podaje „Kurier Poranny”, zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku w asyście funkcjonariuszy policji

W tej chwili przeprowadzona będzie sekcja zwłok. O tym, kiedy poznamy jej wyniki, mówi w rozmowie z Fakt 24 Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Giżycku:

Na ten moment nie możemy powiedzieć, kiedy zostaną ujawnione wyniki sekcji zwłok. Wszelkie informacje dotyczące przyczyny śmierci podamy wkrótce

Jednak w mediach nieoficjalnie pojawiła się informacja o tym, że przyczyną śmierci mógł być mechaniczny uraz, który mógł nastąpić np. w momencie wypadania z łódki. Taka teoria pojawiła się tuż po tym, gdy pojawiła się przesłanka o włosach, które znajdować się miały śrubie motorówki. Jednak to także nie zostało oficjalnie potwierdzone.

Portal Fakt.pl podaje jednak: „Prawdopodobnie bezpośrednią przyczyną śmierci Woźniaka-Staraka było utonięcie. Dowiedzieliśmy się tego z nieoficjalnych źródeł”. Nasuwa się jednak masa pytań związana z tym założeniem. O tym, jak zginął Piotr Woźniak-Starak, dowiemy się zaraz po sekcji zwłok.

Śmierć na jeziorze Kisajno poruszyła wielu z nas…

Może Cię zainteresować