×

Przyczyna śmierci Natalii Madejczyk. Na jaw wyszły okoliczności śmierci tancerki

36-letnia tancerka, znana z pierwszej edycji programu „You can dance”, zmarła kilka dni temu, 21 czerwca 2022 r. Teraz na jaw wyszły wstrząsające okoliczności śmierci młodej kobiety. Jaka była przyczyna śmierci Natalii Madejczyk?

Zdobyła sympatię widzów dzięki „You Can Dance”

Natalia Madejczyk pojawiła się w pierwszej edycji programu „You Can Dance”, który okazał się hitem. Tancerka stała się rozpoznawalna i zyskała sympatię widzów. W 3., 4., 8. i 9. edycji programu, Madejczyk odpowiadała za przygotowywanie choreografii. Zawodowo związała się z m.in. z Teatrem Muzycznym w Gdyni czy Bałtyckim Teatrem Tańca.

Wiadomość o śmierci Natalii Madejczyk była szokiem dla wszystkich. Tancerkę pożegnali jej przyjaciele z parkietu i programu, a także zrozpaczeni rodzice.

Spotkam cię córeczko moja kochana, czekaj tam na mnie

– napisał ojciec zmarłej 36-latki.

Dziękuję za słowa wsparcia i kondolencje. Kochani, dbajcie o siebie i doceniajcie każdy dzień

– dodała mama Natalii.

Przyczyna śmierci Natalii Madejczyk

Okoliczności śmierci 36-latki są wstrząsające. Jak podaje „Super Express”, kobieta wyjechała ze znajomymi na długi weekend. Gdy przygotowywała posiłek, jej ubranie najprawdopodobniej zajęło się od ognia na kuchence.

Wyjechała na długi weekend ze znajomymi, poza województwo. Stała przy kuchence i nagle zajęła się ogniem. Wybiegła z kuchni, prawdopodobnie zajął się też pokój

– cytuje słowa informatora „Super Express”.

Kuchnia, w której Natalia przygotowywała posiłek, miała być niewielka i nieustawna, co mogło przyczynić się do tragedii.

Kobieta trafiła do szpitala. 60% jej ciała stanowiły poparzenia trzeciego stopnia. Lekarze od początku oceniali stan zdrowia Natalii jako krytyczny. I niestety, nie udało się jej uratować.

Tancerka zmarła 21 czerwca o godz. 13.30. Jeszcze 12 czerwca była jurorką na Festiwalu Holiday Dance Festiwal w Markach.

Bliskim Natalii składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij