×

Znana jest przyczyna śmierci modela, który zmarł w czasie pokazu na Tygodniu Mody

Pod koniec kwietnia świat mody obiegła porażająca wiadomość. Tales Soares zmarł w czasie pracy na wybiegu. Śmierć modela poruszyła każdego. Wiele osób zarzucało mu anoreksję i problemy z używkami. Dziś znana jest już przyczyna jego śmierci.

Śmierć na wybiegu w czasie Tygodnia Mody w Sao Paulo. 26-letni Tales Soares zmarł. Jak do tego doszło?

Na samym początku publiczność myślała, że to element pokazu… Na nagraniu, które cały czas jest w sieci, można zauważyć, że jeden mężczyzna z publiczności porwał się z miejsca, aby pomóc modelowi. Szybko jednak ktoś zawrócił go na miejsce – zupełnie tak, jakby myślał, że wszystko przebiega zgodnie z planem.

Niestety nie przebiegało zgodnie z planem… Młody mężczyzna przewrócił się na wybiegu. Stracił przytomność

Pogotowie natychmiast zabrało mężczyznę do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Niestety Tales Soares nie przeżył. Z tego, co udało się ustalić, nic nie zapowiadało tragedii. Model dobrze się czuł i żartował za kulisami. Cieszył się na występ w czasie Tygodnia Mody. Dla każdego modela to ogromne wyróżnienie.

Jaka była przyczyna śmierci modela? Agencja, która reprezentowała 26-latka, wydała specjalne oświadczenie

Tales zachowywał się wzorowo i nigdy nie skarżył się na jakiekolwiek problemy zdrowotne. Utrzymywał zdrową dietę (był wegetarianinem), nie używał nielegalnych substancji i był w stanie w pełni uczestniczyć w pokazie mody

Po kilku tygodniach od jego śmierci pojawiły się w sieci wyniki autopsji wykonane przez Legal Medical Forensic Institute. „The Sun” podaje, że model cierpiał na wrodzoną wadę serca, o której najprawdopodobniej nie miał pojęcia. Choroba doprowadziła do ostrego obrzęku płuc. Ponadto autopsja wykazała, że model bezsprzecznie nie był pod wpływem środków odurzających.

Rodzina cały czas nie może pogodzić się z tym, co ich spotkało. Heloisa Cotta, mama 26-latka, nie może uwierzyć w tę tragedię: „Mój syn był złotym chłopcem. Będę za nim bardzo tęsknić”. Podczas gdy internauci z łatwością pisali o używkach, które na pewno zażywał 26-latek, jego matka przeżywała tragedię. Utrata dziecka to niewątpliwie dramat, z którym żaden rodzic się nie pogodzi.

Jeszcze raz wyrazy współczucia dla najbliższych…

Polecane

Może Cię zainteresować