×

Rodzice więzili ją w szafie, głodzili i molestowali. Po latach zrobiła to samo 14-latce

25-letnia Lauren Kavanaugh w czerwcu 2001 r. została uratowana z domu, w którym przechodziła przez piekło. Rodzice przetrzymywali ją w szafie, głodzili i wykorzystywali od momentu, gdy skończyła dwa latka.

Niestety historia w tym przypadku jest wyjątkowo okrutna i zatoczyła smutne koło

Lauren Kavanaugh, tuż po tym gdy została wyrwana z rąk demonicznych rodziców po kilku latach piekła, próbowała zacząć żyć jak każde dziecko w jej wieku. Starała się ze wszystkich sił, ale najwidoczniej to, czego doświadczyła miało na nią ogromny wpływ…

Kavanaugh trafiła na pierwsze strony gazet, gdy została uratowana po latach tortur i gwałtów popełnianych przez jej rodziców

Zamiast ją chronić i sprawiać, aby czuła się bezpieczna i kochana, wyrządzili jej w domu piekło. Przetrzymywali ją w szafie o wymiarach 120×240 centymetrów, która była dla dziewczynki domem…

Została znaleziona po tym, jak sąsiadka wyjawiła policji, że coś niepokojącego może dziać się w tej rodzinie. Gdy dziewczynka została wyrwana z rąk oprawców miała 8 lat i ważyła zaledwie 11 kilogramów – to mniej więcej tyle, ile ważyć powinno zdrowe dwuletnie dziecko. Lekarze ze szpitala musieli stosować metodę żywienia dla ofiar Holokaustu, ponieważ jej ciało było tak wyniszczone, a organizm pozbawiony wartości odżywczych.

Rodzice nie przyznawali się do tego, że więzili, głodzili i wykorzystywali córkę

Dowody jednak mówiły same za siebie. Mało tego – policja podejrzewała nawet, że para mogła mieć na swoim koncie więcej ofiar, które traktowano w podobny sposób. Mała Lauren trafiła pod opiekę psychologa i psychiatry. Wszystkim zależało, aby zapomniała o tym, co ją spotkało i zaczęła nowe życie. Niestety leczenie nie wyglądało tak jak powinno, a bez odpowiedniego ustanowienia wzorców na nowo i pokazaniu, co jest dobre, a co złe, takie dzieci są bardziej narażone na to, że w przyszłości powtórzą to, czego doświadczały.

W dziwny sposób staje się to dla nich normalne, ponieważ jest to odniesienie do tego, co nie tylko widziały, ale przede wszystkim, czego doświadczały. Może się to skończyć zdublowaniem okrutnych zachowań rodziców, ale także brakiem zaufania, niechęcią do stworzenia związku lub na przykład zwiększenia kontroli nad młodszym partnerem.

Niestety w przypadku 25-latki sprawdził się najczarniejszy z możliwych scenariuszy

Kobieta miała za sprawą profilu na koncie społecznościowym związanym z pomocą ofiarom przemocy poznać nieletnie osoby, które namawiała do złego. Dallas News donosi, że rzekome „stosunki seksualne” trwały od dwóch miesięcy, a główną ofiarą miała być 14-letnia uczennica. Strona została usunięta, a w czasie przesłuchań 25-latka przyznała się do tego, że miała związek z nieletnią dziewczyną. Funkcjonariusze obawiają się, że jest więcej ofiar, które mogły być wykorzystane przez Kavanaugh.

Przeżyła piekło i to piekło zgotowała innym…

Polecane

Może Cię zainteresować