×

16 osób, które poprosiły o przerobienie swoich zdjęć w Photoshopie, a teraz bardzo tego żałują…

W dzisiejszych czasach każdy z nas szuka pomocy w Internecie. W sieci sprawdzamy opinie o danym specjaliście, korzystamy z przepisów udostępnianych i polecanych przez innych użytkowników, czy też niekiedy szukamy porady.

Korzystając z pomocy użytkowników sieci powinniśmy jednak liczyć się z tym, że nie zawsze możemy uzyskać to, na co liczymy. W tym względzie dobrym i bezpiecznym pomysłem jest korzystanie z trików, czy też przepisów kulinarnych innych osób. Natomiast niekoniecznie w sieci powinniśmy szukać kogoś, kto za pomocą Photoshopa przerobiłby nasze zdjęcie tak jak tego chcemy…

Oczywiście, że program sam w sobie nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie potrafi być bardzo pomocny. Powinniśmy jednak pamiętać, że prosząc o przeróbkę zdjęć w sieci, może spotkać nas nie lada niespodzianka… O czym przekonali się bohaterowie dzisiejszego wpisu.

W galerii znajdziesz 16 przykładów przeróbek zdjęć w Photoshopie. Są one najlepszym dowodem na to, że pomysłowość niektórych trolli internetowych jest nieograniczona.

Która przeróbka spodobała Ci się najbardziej?

Polecane

Może Cię zainteresować