×

17-latka zobaczyła zdjęcie USG swojej córeczki. Była przerażona jej wyglądem

Dziś technologia poszła tak do przodu, że już w czasie ciąży możemy zobaczyć, jak wygląda maluszek, który znajduje się w naszym brzuchu. Wszystko dzięki badaniu USG. Niekiedy w czasie jego trwania jesteśmy w stanie zaobserwować także nietypowe zachowania lub ruchy malucha czy też zabawne miny. Niektórzy rodzice wychodzą nawet i przerażeni, mimo że z dzieckiem jest wszystko w najlepszym porządku… Właśnie tak było z 17-letnia Iyanną.

Zdjęcie USG przeraziło przyszłą matkę. Dlaczego?

Przyszła mama tak bardzo była zaszokowana zdjęciem USG swojej nienarodzonej córeczki, że postanowiła podzielić się nim w sieci. Fotografia bardzo ją przeraziła. W sumie patrząc na to zdjęcie, wcale się temu nie dziwimy. Znacznie bowiem odbiega ono od tego, co do tej pory widzieliśmy.

Na początku badania wszystko było w jak najlepszym porządku. Nic nie odbiegało od normy, córeczka Iyanny rozwijała się prawidłowo. Mamie udało się nawet zobaczyć twarz dziewczynki. Według niej była najpiękniejsza na świecie.

„Jeszcze tylko ostatni rzut oka na buźkę”

Na koniec lekarz sprawdził jeszcze kilka rzeczy. Wtedy przyszła mama poprosiła, aby ostatni raz pokazał jej buźkę córeczki. Wtedy ukazał się jej przerażający widok. Dziewczynka otworzyła oczy i jakby uśmiechnęła się do mamy. Na USG wyglądało to jednak dość strasznie…

Pokazali jej twarz i wyglądała normalnie. Wtedy lekarz potwierdził, że to dziewczynka, chociaż od dawna czułam to w głębi serca. Pod koniec badania, znowu przybliżono mi jej twarz, a ona po prostu na mnie patrzyła. Powiedziałam lekarzowi, że wygląda jak duch, ale ten zapewnił mnie, że to zupełnie normalne

– wyznała Iyanna

Lekarz zapewnił jednak przyszłą mamę, że ta „demoniczna twarz” z pewnością nie jest powodem, aby się martwić. Wyjaśnił, że to po prostu wina ujęcia.

„Jak demon”

Trzeba przyznać, że taka twarz nawet na zdjęciu z badania USG faktycznie nie jest codziennym widokiem i może budzić pewne przerażenie. Niektórzy internauci również stwierdzili, że przypomina ona demona, jednak oczywiście z przymrużeniem oka.

A wy spotkaliście się już z czymś takim? Może podzielicie się z nami zdjęciami USG swoich maluszków. Być może wśród nich również znajdą się jakieś nietypowe!?

Może Cię zainteresować