×

Znalezione szkielety wyglądają jak z zaświatów. W życiu czegoś takiego nie widziałem!

Budynek, a właściwie sierociniec w Londynie mial zostać rozebrany. Zanim jednak do tego doszło odkryto coś, co wstrząsnęło całym światem!

Na pierwszy rzut oka w piwnicy budynku można było zobaczyć setki skrzyń wypełniających pomieszczenie. Po otwarciu, nikt nie mógł uwierzyć w to co zobaczył! W środku znajdowały się koszmarne artefakty i… szkielety wyglądające na stworzenia nie z tej ziemi.

Wszystko to było własnością Thomasa Merrylina – mężczyzny, który był krypto-przyrodnikiem. Miał obsesję na punkcie dziwnych, żywych, niekiedy mitycznych stworzeń.

Alex CF, kurator i kustosz Merrylina pisze:

„W 2006 roku, w zaufaniu analizowałem i sortowałem ogromną liczbę drewnianych skrzyń zamkniętych w piwnicy pod kamienicą w Londynie. Pozornie nietknięte od 1940 roku skrzynie zawierały ponad 5000 okazów fauny i fory. Wiele z tych gatunków zostało zebranych, spreparowanych i zachowanych przez zapomnianych naukowców, profesorów i badaczy nieznanych kultur. Kolekcja zawiera również wiele ciekawych artefaktów. Są one częścią cywilizacji, które kiedyś rządziły na Ziemi.”

„To była największa zdobycz według Edwarda Harrella. Była trzymana w domu na samym środku salonu. Historia tego „zwierzaka” nigdy nie została w pełni wyjaśniona. Wiadomo jednak, że Edward traktował je z największym szacunkiem często wpatrując się na niego z utęsknieniem.”

Myślisz, że zbiór Merrylin jest prawdziwy czy być może to zwykła ściema?

Może Cię zainteresować

zamknij