×

15 przerażających tekstów, jakie powiedziały dzieci. Rodzicom stanęły włosy dęba, gdy to usłyszeli

Dzieci są nieobliczalne i to zarówno w pozytywnym, jak i w tym nieco bardziej negatywnym tego słowa znaczeniu. Mamy tutaj na myśli przede wszystkim wypowiadane przez nie słowa, które niekiedy są w stanie przyprawić o gęsią skórkę nawet największych twardzieli!

Nie boisz się horrorów? Fabuły strasznych filmów są często niczym w porównaniu do rzeczywistości, a raczej słów wypowiadanych przez małe dzieci. Niektóre z nich zostały opublikowane w sieci przez przerażonych rodziców. Oto kilka z tych najbardziej wstrząsających!

#1 Błyszczący mężczyzna

„Mój brat wpadł do basenu kuzyna. Jego basen nie posiada drabinki i nie było szans, aby 3-latek sam się z niego wydostał. Wszyscy dorośli rozmawiali, podczas gdy malec krzyczał, aż w końcu nastała cisza. Kiedy przybiegli na miejsce zdarzenia, chłopiec stał obok basenu. Jak sam opisywał, nie mógł się wydostać, ale ostatecznie wyciągnął go z wody błyszczący mężczyzna”

#2 Mała zabójczyni

„Kiedy byłam kelnerką, widziałam jak mała dziewczynka wbija widelec w kanapkę i powtarza „Giń, giń, giń…”. Kiedy zapytałam, czemu tak mówi, odparła z kamienną twarzą: „Chciałabym zabić niektórych, ale mama mi nie pozwala. Wybrałam więc kanapkę, ponieważ ona nie krzyczy”.

#3 Spadająca lampa

„Zapytałam córkę dlaczego płacze. Odpowiedziała: „Tam w kącie stał jakiś mężczyzna. Kiedy spojrzałam w jego kierunku, lampa runęła na ziemię”.

#4 Człowiek w szafie

„Podczas gdy moja córka spojrzała do otwartej szafy, zaczęła się śmiać. Zapytałam co ją tak bawi. Wskazała na szafę i odpowiedziała, że człowiek – człowiek z szyją węża, choć tak naprawdę w środku nikogo nie było. Od tego momentu boję się sama spoglądać do środka tej szafy”.

#5 Inna kobieta

„Moja córka mówi, że na suficie jej pokoju znajduje się kobieta, która jej nie lubi, chce ją zjeść i obserwuje ją podczas snu”.

#6 To COŚ

„Powiedziałam do syna, żeby spał spokojnie, bo pod łóżkiem nikogo nie ma. Odpowiedział, że teraz to COŚ stoi za mną”.

#7 Tym razem

„Mój syn powiedział do mnie „Żegnaj tato”. Opowiedziałem, że nie mówi się żegnaj, tylko dobranoc. Odpowiedział: „Wiem, ale tym razem mówię żegnaj”.

PxHere

#8 Prawdziwi przyjaciele

„Moja córka pewnego dnia powiedziała: „Oni są naszymi przyjaciółmi, a nie mężczyzna, który pełza po podłodze i stoi za moim łóżkiem”.

#9 Potwór

Moja 3-letnia córka stała obok nowo narodzonego braciszka i patrzyła na niego. Potem odwróciła się w moim kierunku i powiedziała  „Tato, to potwór. Musimy go zakopać”.

#10 Poprzednie życie

„Zanim się urodziłem, miałem siostrę, prawda? Ona i moja wcześniejsza mama wciąż żyją. Nic im się nie stało podczas wypadku samochodowego. Ja niestety nie przeżyłem”.

#11 Kto to taki

„Pamiętam, jak położyłam moją córkę na łóżku, podczas gdy miała zaledwie 2 latka. Powiedziała wtedy: „Mamo, kto to jest?”. Zapytałam gdzie. Odpowiedziała: „Ci ludzie mówią do mnie. Są w mojej szafie. Kto to taki?”.

#12 Nietypowe pytanie

„Tato, pamiętasz kiedy umarliśmy?”.

#13 Spłonąć w ogniu

„Mój 3-letni syn trzymał młodszego braciszka, kiedy spojrzał na mnie i powiedział: „Tak więc nie powinienem wrzucać go do ognia?”.

Pixabay

#14 Dziecko chirurg

„Kiedy mój syn dowiedział się, że moja siostra jest w ciąży powiedział: „Tato, musimy się tego pozbyć. Idę po nóż”.

#15 Sprzeczne z mózgiem

„Mój mózg karze mi wykonywać polecenia, których ja nie chcę robić”

Może Cię zainteresować

zamknij