×

Porażająca przepowiednia sprzed 500 lat. Ludzkość ma wyginąć przez bombę atomową?

Przepowiednie o końcu świata pojawiają się co jakiś czas. Z nich mamy dowiedzieć się o kolejnej Wojnie Światowej, o atakach terrorystycznych, globalnym ociepleniu i innych katastrofach. Jakiś czas temu portal antyradio.pl zajął się tym, co przewidział w XVI wieku znany lekarz i przyrodnik. Parcelsusa nazwano ojcem medycyny nowożytnej, ale mówi się także, że kochał astrologię i miał dar jasnowidzenia. Niejednokrotnie podobno przewidywał przyszłość.

Parcelsus w swoich przepowiedniach dużo mówił o tym, co ma nadejść w dalekiej przyszłości. Wymieniał wydarzenia, które mają nastąpić dopiero w XXI wieku. Co się stanie?

Na portalu Antyradio.pl pojawił się fragment z książki lekarza, z którego dowiadujemy się o przerażających rzeczach, które mają nadejść.

Wschód zbuntuje się przeciwko Zachodowi. Tysiące ognistych strzał polecą w niebo ze wschodnich terytoriów; upadłszy na ziemię, zrodzą słupy ognia, które będą wypalać wszystko na swej drodze.

Co to może znaczyć? Badacze, którzy zajmują się analizowaniem jego tekstów, nie mają żadnych wątpliwości. Słowa te opisują nadchodzącą wojnę

Dla osób, które zajmują się tematem Parcelsusa opis tychże wydarzeń zwiastuje III Wojnę Światową i koniec ludzkości. Lekarz w swojej książce opisuje także to, że na Ziemi ma dojść do skażenia wody, że cierpieć mają zwierzęta i przyroda i w końcu dojdzie do ich wyginięcia… A to, zdaniem badaczy, opis skutków użycia broni jądrowej i bomby atomowej.

Głębokie rany i strupy pokryją wielu ludzi. Ich dusze opuszczą ciała, jedna trzecia mieszkańców globu zginie

– czytamy w przerażającej przepowiedni.

Czy jest się czego bać? Na pewno każda z przepowiedni, która mówi o końcu świata, przyprawia o dreszcze. Tym bardziej taka, która została stworzona przez XVI-wiecznego badacza, który pisze… o bombach atomowych i broni nuklearnej. Skąd miałby o tym wiedzieć?! Przepowiednia została napisana około 500 lat przed wynalezieniem broni masowej zagłady.

Wierzycie w przepowiednie?

Źródła: www.antyradio.pl

Może Cię zainteresować

zamknij