×

Te 4 przepowiednie Nostradamusa mają spełnić się w przyszłym roku. Jest się czego bać

Michel de Nostredame, który jest powszechnie znany jako Nostradamus, przyszedł na świat w XVI- wiecznej Francji. Choć był lekarzem, matematykiem i astrologiem, wszyscy znają go dzisiaj z przepowiedni, których sam był autorem. Przepowiedni, które zapisane zostały w strofach składających się czterech wersów.

Co przyniesie kolejny rok?

Oczywiście odpowiedź na to pytanie wciąż jest jedną wielką zagadką. Wielu zwolenników francuskiego wizjonera zakłada jednak, że część z jego przepowiedni ma szansę spełnić się właśnie w nadchodzącym roku. Mowa tutaj głównie o czterech z nich, które są uznawane za szczególnie prawdopodobne, a przede wszystkim przełomowe dla losów całego świata.

Czy mamy się czego obawiać? Niestety wiele wskazuje na to, że tak. Oto, co może nas czekać w nadchodzącym roku według Nostradamusa.

#1 III Wojna Światowa

O kolejnym globalnym konflikcie mówi się już od dłuższego czasu. Bez wątpienia możliwość nadejścia III Wojny Światowej podsyca fakt, że głos na jej temat zabrało już wielu proroków – jednym z nich jest właśnie Nostradamus. Według niego „Wschód osłabi Zachód”, a wojna rozpocznie się na morzu. Jak tłumaczą to współcześni interpretatorzy? Według nich prorok mógł mieć tutaj na myśli napięte relacje, jakie panują między Stanami Zjednoczonymi, Rosją oraz Koreą Północną, a więc krajami, które dzielą ogromne ilości wody.

#2 Katastrofa kosmiczna

Nie ulega wątpliwości, że jeśli dojdzie do III wojny światowej, zginą miliony ludzi. Ci, którym uda się przeżyć, nie będą mogli czuć się jednak bezpiecznie, bowiem Nostradamus przewiduje uderzenie wielkiej komety. Komety, której działanie można porównać do wojny atomowej. Nic więcej tutaj chyba już nie trzeba dodawać…

#3 Zmiany klimatyczne

Okazuje się, że Nostradamus przewidział zagrożenie związane z dramatycznymi zmianami klimatu, o których tak często się dzisiaj mówi, dużo wcześniej. Według proroka temperatura na Ziemi będzie wciąż rosnąć, co w konsekwencji doprowadzi do topnienia lodowców i bardzo niebezpiecznych huraganów. Huraganów, które nie tylko przyczynią się do śmierci wielu osób, ale także diametralnie zmienią ich życie. Ludzie zaczną bowiem walczyć o surowce i migrować w celu zdobycia niezbędnych do życia środków. To z kolei doprowadzi do kolejnych konfliktów.

#4 Kontakt ze zwierzętami

„Świnia stanie się dla człowieka bratem” – te słowa pochodzą z jednej z wizji Nostradamusa. Co to może oznaczać? Wszystko wskazuje na to, że według proroka ludzie zaczną i będą w stanie komunikować się ze zwierzętami. Znajdziemy z nimi wspólny język, co sprawi, że zarówno nasze, jak i ich życie ulegnie diametralnej zmianie. Też już nie możecie się tego doczekać?

Wierzycie w przepowiednie Nostradamusa? Jak myślicie, która z nich może sprawdzić się jako pierwsza?

Może Cię zainteresować

zamknij