×

Przepowiednie na 2019 rok nie wróżą niczego dobrego. Oby żadna się nie spełniła

Nie wszyscy wierzą w przepowiednie, ale i tak, gdy się je czyta, zawsze w głowie tli się pewna nutka niepewności: „A co jeśli to jest prawda?”. Decyzja o tym, co sądzimy na ten temat zawsze należy do nas samych, ale może warto zaznajomić się z tym, co ma nas spotkać hipotetycznie w nadchodzących roku?

Już kilka razy miały spotkać nas powodzie, wojny atomowe i naloty obcych, ale na razie nic z tych rzeczy na szczęście się nie spełniło. Co przynieść ma 2019 rok?

Broń jądrowa

Tego boją się wszyscy. Mówi się, że ataki za pomocą broni jądrowej przewidział Nostradamus, kiedy wspominał o wojnie na niespotykaną skalę, której nie da się wyobrazić. Przewidziane miejsce katastrofy jest w Turcji.

Zima inna niż wszystkie

Ma nie być śniegu, ale zamiast tego będzie taki mróz, którego od dawna nie było. Zamiast opadów śniegu – burze.

III wojna światowa

Od kilku lat mówi się w mediach o tym, że III wojna światowa jest nieunikniona. Niektórzy posuwają się nawet do takiej teorii, że może powtórzyć się sytuacja z 1938 roku, gdy niemiecka drużyna odpadła z mistrzostw świata w piłce nożnej, a rok później zaczęła się wojna. W tym roku Niemcy też odpadli….

War

Azja atakuje

Święta Łucja miała przepowiedzieć, że na świecie będą mieć miejsce czystki etniczne. Azja ma zaatakować Rosję, a w wyniku tego oni tylko przetrwają, a biały człowiek wyginie.

#world

Powstanie nowy kontynent

Globalne ocieplenie ma doprowadzić do tego, że niektóre kontynenty znikną z powierzchni ziemi, a z oceanów wydobędzie się nowy ląd.

London Bridge is Falling Down

Koniec świata

Armagedonem przejmują się cały czas ci, którzy wierzą w przepowiednie, a wszystko to przez słowa, które miała wypowiedzieć królowa Saba. Ludzie obawiają się jej słów, ponieważ niektóre przepowiednie się spełniają.

death

Może Cię zainteresować

zamknij