Przepowiednie na 2019 rok nie wróżą niczego dobrego. Oby żadna się nie spełniła

Nie wszyscy wierzą w przepowiednie, ale i tak, gdy się je czyta, zawsze w głowie tli się pewna nutka niepewności: „A co jeśli to jest prawda?”. Decyzja o tym, co sądzimy na ten temat zawsze należy do nas samych, ale może warto zaznajomić się z tym, co ma nas spotkać hipotetycznie w nadchodzących roku?

Już kilka razy miały spotkać nas powodzie, wojny atomowe i naloty obcych, ale na razie nic z tych rzeczy na szczęście się nie spełniło. Co przynieść ma 2019 rok?

Broń jądrowa

Tego boją się wszyscy. Mówi się, że ataki za pomocą broni jądrowej przewidział Nostradamus, kiedy wspominał o wojnie na niespotykaną skalę, której nie da się wyobrazić. Przewidziane miejsce katastrofy jest w Turcji.

Przepowiednie na 2019 rok nie wróżą niczego dobrego. Oby żadna się nie spełniłaUdostępnij

Zima inna niż wszystkie

Ma nie być śniegu, ale zamiast tego będzie taki mróz, którego od dawna nie było. Zamiast opadów śniegu – burze.

Przepowiednie na 2019 rok nie wróżą niczego dobrego. Oby żadna się nie spełniłaUdostępnij

III wojna światowa

Od kilku lat mówi się w mediach o tym, że III wojna światowa jest nieunikniona. Niektórzy posuwają się nawet do takiej teorii, że może powtórzyć się sytuacja z 1938 roku, gdy niemiecka drużyna odpadła z mistrzostw świata w piłce nożnej, a rok później zaczęła się wojna. W tym roku Niemcy też odpadli….


War
Udostępnij

Azja atakuje

Święta Łucja miała przepowiedzieć, że na świecie będą mieć miejsce czystki etniczne. Azja ma zaatakować Rosję, a w wyniku tego oni tylko przetrwają, a biały człowiek wyginie.


#world
Udostępnij

Powstanie nowy kontynent

Globalne ocieplenie ma doprowadzić do tego, że niektóre kontynenty znikną z powierzchni ziemi, a z oceanów wydobędzie się nowy ląd.


London Bridge is Falling Down
Udostępnij

Koniec świata

Armagedonem przejmują się cały czas ci, którzy wierzą w przepowiednie, a wszystko to przez słowa, które miała wypowiedzieć królowa Saba. Ludzie obawiają się jej słów, ponieważ niektóre przepowiednie się spełniają.


death
Udostępnij

Fotografie: en.wikipedia.org, commons.wikimedia.org, flickr.com, pixabay.com