×

Przepowiednia wróżki dotycząca Jarosława Kaczyńskiego. Jest bardzo niepokojąca!

Przepowiednia wróżki dotycząca Jarosława Kaczyńskiego nie napawa optymizmem. Szefa Prawa i Sprawiedliwości czeka wyjątkowo trudny czas. Co więcej, już niebawem na polskiej scenie politycznej pojawi się nowy lider.

Co się wydarzy w 2021 roku?

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim rośnie ilość noworocznych prognoz. Nadchodzące Andrzejki sprzyjają wróżbom na 2021 rok. W wywiadzie udzielonym Super Expressowi, wróżka Diona zapowiedziała, co wydarzy się w Polsce w najbliższych miesiącach.

Jej prognozy nie wróżą nic dobrego. Wszystko wskazuje na to, że sytuacja w kraju będzie nadal bardzo niepewna. Co gorsza, będzie miała miejsce kontynuacja protestów, które wybuchły w październiku na skutek kontrowersyjnej decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zakazu aborcji. W końcu jednak sytuacja się ustabilizuje, ponieważ rządzący nawiążą dialog z manifestującymi. Choć nastąpi porozumienie, to jego okoliczności będą wyjątkowo dramatyczne.

Wróżka zapowiada, że wbrew nadziejom przeciwników PiS, Donald Tusk nie zdoła już włączyć się do rozgrywek na polskiej scenie politycznej. Mimo to opozycja zyska nową postać, która zostanie przypadkowo włączona do krajowej polityki. W rezultacie powstanie nowe ugrupowanie.

Przepowiednia wróżki dotycząca Jarosława Kaczyńskiego

W wizji wróżki Diony pojawiają się także informacje na temat zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Okazuje się, że prezes PiS na przełomie zimy i wiosny zacznie poważnie chorować. W związku z tym, będzie musiał rozpocząć wycofywanie się z polityki.

Jego miejsce zajmie osoba posiadająca już teraz silną władzę nad obecnym wymiarem sprawiedliwości, która odpowiada za organy ścigania i sądownictwo. Być może wróżka ma na myśli Zbigniewa Ziobro? Przepowiednia mówi także o pozycji Kościoła. Jej zdaniem czekają go spore zawirowania, ale mimo to zdoła przetrwać. Wielu wiernych będzie zmagało się z kryzysem wiary, a sama instytucja z kryzysem tożsamości. Pomimo tych przeciwności, wiara katolicka nie zniknie z polskiej tradycji.

W kontekście koronawirusa, wróżka ma dość dobre informacje. Zapowiada, że pandemia przyniesie wiele korzyści dla obozu władzy. Co więcej, żadna z ważniejszych postaci w rządzie nie zachoruje na Covid-19.

Źródła: www.se.pl
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij