×

Przepowiednia wnuczki Stalina. III wojna światowa nadciąga nieubłaganie

Przepowiednia wnuczki Stalina nie wróży ludzkości nic dobrego. Z jej słów wynika, że wkrótce może nastąpić powtórka wydarzeń, które znamy z przeszłości. Jej słowa do złudzenia przypominają przepowiednie innych jasnowidzów. To nie może być przypadek, że tak wiele osób przeczuwa zagładę ludzkości!

Apokaliptyczne wizje

Obserwując dramatyczne wydarzenia, do których najpierw dochodziło na granicy polsko-białoruskiej, a które obecnie dzieją się w Ukrainie, każdemu z nas choć przez chwilę przebiegła przez myśl obawa, że to może być początek wielkiego konfliktu. Doświadczeni niezwykle trudną historią Polacy, jak żaden inny naród rozumieją z czym wiąże się wojna i właśnie dlatego sytuacja na krańcach wschodnich budzi tak wielki przestrach. Historia już niejednokrotnie pokazywała, że czasem wystarczy maleńka iskra, aby rozbudzić tłumione przez lata niezadowolenie czy nienawiść.

W przeszłości już wielokrotnie pojawiały się doniesienia mówiące o nieubłaganie nadciągającym, globalnym konflikcie. Wielu proroków zapowiadało, że kolejna wojna światowa będzie wstępem do Apokalipsy. Póki co, ich przepowiednie nie ziściły się, ale to nie oznacza, że pewnego dnia tak się nie stanie.

Propagatorką wizji dotyczącej III wojny światowej jest także Chrese Evans, czyli wnuczka Józefa Stalina. 50-latka jest przekonana, że zarzewiem konfliktu będzie wydarzenie, mające bezpośredni związek z postacią jej nieżyjącego od dawna dziadka.

Przepowiednia wnuczki Stalina

Kobieta przyszła na świat w 1971 roku jako Olga Peters. Jej matką była Swietłana Alliłujewa, czyli jedyna córka dyktatora. W 1967 roku Swietłana uciekła z ZSRR do Stanów Zjednoczonych. Tam poślubiła amerykańskiego architekta i w 1971 roku urodziła córkę.

51-letnia dziś, Chrese Evans uważa się za medium. Kobieta przekonuje, że od 2016 roku, czyli momentu wyleczenia z raka piersi, posiada dar jasnowidzenia. Evans zdołała już przepowiedzieć m.in. trzęsienie ziemi w Meksyku.

Oprócz tego, zapewnia, że ma stały kontakt z zaświatami, dlatego może się komunikować ze swoim dziadkiem. Twierdzi, że to właśnie Józef Stalin podał jej konkretną datę wybuchu III wojny światowej.

51-latka przekazała, że konflikt rozpocznie się w momencie zniszczenia daczy Stalina w miejscowości Kuncewo, położonej nad brzegiem rzeki Moskwa, w której dyktator zmarł w 1953 roku.

Nadejście III wojny światowej jakiś czas temu zwiastował również jasnowidz Krzysztof Jackowski. Mówił nawet o miejscach, w których będzie najbezpieczniej w momencie rozpoczęcia globalnego konfliktu.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Instagram, Facebook, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij