×

Przepowiednia o Putinie. Jego śmierć i upadek Rosji nadciągają nieubłaganie

Przepowiednia o Putinie zwiastuje szybki koniec rosyjskiego przywódcy, po czym ma nastąpić upadek Rosji. Zdaniem gruzińskich wieszczek zarówno jedno i drugie nadciąga nieubłaganie.

Przepowiednia o Putinie

Po tym, jak Władimir Putin zdecydował się zaatakować Ukrainę, znaczna cześć świata życzy rosyjskiemu przywódcy wszystkiego najgorszego, co zdaniem wielu osób wydaje się być nieuniknione. Pojawiły się doniesienia, że Władimir Putin jest ciężko chory. Coraz głośniej jest także o możliwym zamachu na życie rosyjskiego przywódcy. Teraz czarne chmury, które rozciągają się nad dyktatorem i jego życiem, dostrzegają również dwie gruzińskie wieszczki.

„W Rosji istnieje rodzaj tradycji 'carskiej'”

Khatuna Noel dzieli się swoimi przepowiedniami na Facebooku. W jednym z postów zamieściła listę rosyjskich władców, którzy ginęli w straszliwych okolicznościach. Byli mordowani przez osoby z najbliższego otoczenia lub przez swoich wrogów.

W Rosji istnieje rodzaj tradycji 'carskiej': Cesarz Paweł I został zamordowany przez spiskowców 12 marca (1801), Cesarz Aleksander II został zamordowany 1 marca (1881 r.), Stalin zamordowany 5 marca 1953 r. Dodaj teraz dwa do dwóch. Nadszedł właśnie marzec

– napisała gruzińska wieszczka, której wpis sugeruje, że do tego grona dołączy Władimir Putin. Jednak dziś mamy już 1 kwietnia… Więc póki co wiele wskazuje na to, że mogła się pomylić.

„Władimir Putin zakłóci porządek kosmosu i kosmos go za to ukarze”

Inna gruzińska wieszczka, Lelia Kakulia, zamieściła z kolei na Facebooku zbiór swoich przepowiedni wypowiadanych w 2008 i 2009 roku. Stwierdziła wówczas, że „Władimir Putin zakłóci porządek kosmosu i kosmos go za to ukarze”. Rosja z kolei ma zostać zniszczona.

Europa-Ameryka poważnie zareaguje na bezmyślną politykę prezydenta Rosji, na brutalną grę polityczną w przyszłości. Jednak największym sędzią jest kosmos, a Rosja zostanie ukarana w taki sposób, że nie da się tego opisać. Rosja zostanie wrzucona przez Pana w ogień piekielny, a kosmos pociągnie ją do odpowiedzialności za wszystkie czyny. Zakłócili równowagę w kosmosie i wszyscy zobaczą na to odpowiedź

– przepowiadała Gruzinka w sierpniu 2008 roku.

Zaledwie dwa tygodnie później Kakulia zamieściła kolejny wpis.

Rosyjski cynizm, ironia, bezczelność nie potrwają długo. Widzę i słyszę to tak wyraźnie. Taki ambitny prezydent. Wiem na pewno, że Rosja zginie. Tak, rozpadnie się na proste mnożniki. {…} Płonie północ. 'Wielka Rosja' nie będzie w stanie tego powstrzymać. Widzę, jak w przyszłości tonie jak Titanic. […] Wizerunek Rosji na świecie jest zerowy. Nikt im nie ufa, nikt nie chce współpracować z Rosją. Świat odwróci się od Rosji.

W 2009 roku zapowiedziała z kolei szaleńcze plany Władimira Putina i upadek jego autorytetu.

Cała Rosja wyjdzie z hasłami „Precz z Putinem”. Ludzie krzyczą, że polityka Kremla niszczy naród rosyjski. […] W Moskwie zgromadzą się ogromne energie. To bardzo niebezpieczne dla Kremla. To, co zasiejesz, to zbierasz. Więc widzę wielkie niepowodzenia w polityce rosyjskiej.

Czy dni Władimira Putina faktycznie są policzone? Przekonać mamy się o tym już w najbliższej przyszłości.

Źródła: www.planeta.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij