×

Przepowiednia o koronawirusie ma już 12 lat! Pisała o nim jasnowidzka z USA

Przepowiednia o koronawirusie ma 12 lat! Wizja pandemii została po raz pierwszy opublikowana w 2008 roku przez amerykańską jasnowidzkę. Było to jedyne proroctwo, które jej się spełniło.

Przepowiednia o koronawirusie ma 12 lat

Amerykańska jasnowidzka Sylvia Browne przepowiedziała pandemię koronawirus 12 lat temu! W 2008 roku w książce End of Days: Predictions and Prophecies about the End of the World (Koniec dni: przepowiednie i proroctwa o końcu świata) ukazał się opis następującej wizji:

Około 2020 roku ciężka choroba podobna do zapalenia płuc rozprzestrzeni się na całym świecie, będzie atakować płuca i oskrzela i opierać wszystkim znanym metodom leczenia. Niemal bardziej zaskakujące, niż sama choroba będzie fakt, że nagle zniknie tak szybko, jak się pojawiła, zaatakuje ponownie dziesięć lat później, a następnie całkowicie zniknie.

Początkowo mało kto zwrócił uwagę na to proroctwo. Ale wśród tych osób znalazła się Kim Kardashian, której życiem w mediach społecznościowych pasjonuje się 185 milionów ludzi. Kiedy 12 marca zamieściła na Twitterze fragment książki, otwartej na stronie, dotyczącej koronawirusa, wszyscy Amerykanie rzucili się do lektury. Następnego dnia prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump przestał wypierać istnienie koronawirusa i ogłosił wprowadzenie stanu wyjątkowego.

 

Amerykańska jasnowidzka

Warto zwrócić uwagę na to, że przepowiednia na temat koronawirusa jest jedyną, która się Sylvii spełniła. Zresztą w innych swoich wizjach ciut bardziej odpłynęła. Twierdziła na przykład, że rosnące kłopoty z płodnością wśród obywateli państw rozwiniętych spowodowane są tym, że duchy rzadziej decydują się na reinkarnację.

Jak przypomniał magazyn Vice, Browne przekonywała, że wirusy powodujące przeziębienie znikną z powierzchni ziemi najdalej do 2010 roku „ku rozczarowaniu firm farmaceutycznych”, a do 2020 roku ludzkość rozprawi się z bulimią, anoreksją, nowotworami oraz utratą wzroku i słuchu.

Amerykańska jasnowidzka zbiła fortunę na swoich wizjach, ale okazało się, że nie umiała nawet przewidzieć daty własnej śmierci. Twierdziła, że dożyje 88 lat. Zmarła jako milionerka w 2013 roku w wieku 77 lat. Czyli pomyliła się tylko o 11…

Źródła: www.fakt.pl, www.standard.co.uk, twitter.com
Fotografie: cnn (miniatura wpisu), Bookcepository

Może Cię zainteresować