×

Złowieszcza przepowiednia Jackowskiego dla Warszawy. Zmiany już wkrótce!

Kolejna złowieszcza przepowiednia Jackowskiego dla Warszawy, która, jego zdaniem, może spełnić się już z początkiem czerwca. Czy jego słowa się potwierdzą?

„Ludzie będą bali się oddychać”

Jedni traktują je z przymrużeniem oka, inni wierzą w nie bardziej, niż pomoc policjantów, czy polityków. Tak czy siak, Jackowski od 20 lat przepowiada przyszłość. A ostatnio wiarygodność jasnowidza z Człuchowa, wzrosła w oczach wielu osób.

Przed wybuchem epidemii koronawirusa, Jackowski przepowiedział, że „ludzie będą bali się oddychać”. Na początku tego roku przekonywał, że Warszawa będzie zmagać się z suszą. Twierdził również, że u boku Trzaskowskiego pojawi się nowa kobieta, która niespodziewanie zmieni i ożywi jego wizerunek. Niektórzy połączyli to z pojawieniem się w ratuszu Karoliny Gałeckiej – nowej rzeczniczki prasowej, która zaczęła pracę tuż po tych słowach jasnowidza.

Jednak jeśli by przyjąć, że tamta przepowiednia się sprawdziła, warto zauważyć, że Jackowski wieszczył również pozostanie Trzaskowskiego na stanowisku prezydenta Warszawy do końca kadencji. A to oznaczałoby z kolei jego przegraną w wyborach na prezydenta RP.

Przepowiednia Jackowskiego dla Warszawy

Również tym razem, Krzysztof Jackowski na swoim kanale YouTube opowiedział o swoich wizjach dotyczących Warszawy. Wynika z nich, że strajk przedsiębiorców to tylko przedsmak tego, co nas czeka.

Najpopularniejszy polski jasnowidz przewiduje, że w stolicy dojdzie do dużego protestu, zainicjowanego przez Śląsk. Jak twierdzi:

Ten protest, który ma być w Warszawie, będzie dużym protestem, poważnym protestem. Ten protest będzie miał już swoje konsekwencje. Protest też pokaże, jak rząd jest zdeterminowany, przynajmniej na ten czas, do nieustępliwości

I dodaje:

Cały czas mam odczucie, że w planie jako element awaryjny, jest przygotowany element ogłoszenia jakiegoś stanu. To nie musi być stan wyjątkowy, ani wojenny. Choć może to być taki stan

Według Jackowskiego, niepokojące zmiany mają rozpocząć się już z początkiem czerwca. Czy tak się stanie?

Źródła: www.se.pl, www.se.pl, Popularne.pl
Fotografie: Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować