×

Przepowiednia dotycząca Igi Świątek. Jasnowidz Jackowski wie, czy wygra finał

Przepowiednia dotycząca Igi Świątek. Krzysztof Jackowski doskonale wie, z jakim wynikiem zakończy się finał wielkoszlemowego turnieju Rolanda Garrosa. Jasnowidz przewiduje, że Polka napotka na swojej drodze spore trudności.

Przepowiednia dotycząca Igi Świątek

Iga Świątek jest sensacją tegorocznego turnieju Rolanda Garrosa. Wczoraj młoda tenisistka odniosła życiowy sukces, zwyciężając w półfinale z Nadią Podoroską. Już jutro 19-latkę czeka finał, w którym zmierzy się z Sofią Kenin.

Najsłynniejszy, polski jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoimi przeczuciami odnośnie wyniku sobotniego starcia. Z jego wypowiedzi wynika, że Iga Świątek będzie miała pewne problemy. Jasnowidz z Człuchowa przeczuwa, że zawodniczka, pochodząca z podwarszawskiego Raszyna napotka tym razem nieco więcej trudności niż w pojedynkach z dotychczasowymi rywalkami na French Open 2020. Mimo to, ostatecznie zwycięży.

Ja mam wrażenie, że Polka ma dużą szansę. Moje odczucie jest takie: wygra pierwszego seta, drugiego wygra jej rywalka, zaś ten decydujący set będzie niezwykle emocjonujący i dosyć długi, ale ostatecznie po zwycięstwo sięgnie Iga Świątek. Życzę jej tego z całego serca.

Jasnowidz Jackowski w ostatnim czasie nie miał dla nas najlepszych wiadomości. Wróżył, że na jesieni Polska znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie. Dobre wieści dotyczące Igi Świątek są teraz dla wszystkich wielkim pokrzepieniem.

Dobra passa

Przypomnijmy, że 19-latka do tej pory pokonała między innymi rozstawioną z numerem jeden faworytkę turnieju Simonę Halep. Z kolei w półfinale Iga Świątek wygrała z Nadią Podoroską. Sofią Kenin, z którą Polka zagra jutro ma za sobą zwycięstwo z Petrą Kvitovą.

Niezależnie od tego, jak potoczy się spotkanie finałowe Iga Świątek – Sofia Kenin, Polka już teraz może poszczycić się niebywałym osiągnięciem. Z pewnością będzie to dla niej wstęp do pełnej emocji kariery. Finał rozpocznie się o godzinie 15:00.

Trzymamy kciuki za Igę Świątek!

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować