×

Pielęgniarka dzieli się swoimi przemyśleniami na temat życia. Jej wideo zainspirowało miliony ludzi!

Po 13-godzinnej zmianie w szpitalu, gdzie Rebecca Turley pracuje jako pielęgniarka, kobieta postanowiła podzielić się kilkoma przemyśleniami. Kolejny raz była świadkiem ostatniej chwili z życia pacjenta i po skończeniu pracy nagrała krótkie wideo na temat życia. To co powiedziała zainspirowało miliony ludzi. Rebecca mówi:

„Życie jest zbyt krótkie. Gdy codziennie w pracy masz do czynienia z ludźmi u schyłku ich życia w jakiś sposób uodparniasz się na to, ale zawsze jest kilku pacjentów, którzy stają się bliscy twojemu sercu.”

pielegniarka-1
Mężczyna, który odszedł tego dnia był jednym z tych pacjentów. Rebecca mówi, że umierający mężczyzna był otoczony przez bliskich, przy których wydał ostatnie tchnienie i był to „magiczny moment”.

Rebecca często miała kontakt z osobami, które zupełnie nie były gotowe umrzeć lub podczas rutynowych badań dowiadywały się, że nie pozostało im zbyt wiele czasu. Z każdym takim przypadkiem, młoda pielęgniarka widziała, że często jest masa rzeczy, których żałują. Właśnie dlatego Rebecca apeluje to wszystkich, którzy obejrzeli jej wideo, by żyć pełnią i nie tracić czasu na błahostki lub stare urazy. Choć wydaje nam się, że na wszystko mamy czas, płynie on tak szybko, że nim się obejrzymy może być za późno.

pielegniarka-2

Autorka nagrania powtarza, że życie jest zbyt krótkie i zwięźle mówi, że rodzinne kłótnie, niesatysfakcjonująca praca czy stres drobnymi sprawami nie powinien być przeszkodą, by cieszyć się życiem. Żaden konflikt nie jest wart utraty bliskich i żadna praca nie może być zastąpiona. Starajmy się czerpać z życia co najlepsze, by nie żałować tego, czego nie zrobiliśmy. Nie warto odkładać niczego na później, bo może nie być na to czasu, a życie mamy jedno.

Wideo obejrzało ponad 16 milionów użytkowników! Zainspirowani internauci pozostawili 27 tysięcy komentarzy, dziękując za wspaniałe słowa.

Może Cię zainteresować