×

Dyrektor bez skrupułów wymierza ciosy uczniom. Jego stronę trzyma policja i władze miasta

Do dramatycznego zdarzenia doszło w jednej ze szkół w Indiach, w której udało się nakręcić film, w którym widać, jak dyrektor w brutalny sposób traktuje uczniów. Szokujący film został nakręcony i opublikowany przez innego nauczyciela. Widać na nim, jak ktoś, kto powinien chronić dzieci, robi im niewyobrażalną krzywdę. Do zdarzenia doszło w mieście Fafamau niedaleko Allahabad, we wschodnich Indiach.

Dyrektor bił uczniów, nie patrząc, gdzie wymierza swój cios.

Nauczyciel, który miał dość zachowania dyrektora, poinformował, że niektórzy uczniowie wręcz stracili przytomność przez to, jak mocno zostali pobici. Jeden został uderzony tak mocno, że aż pękła laska, którą oprawca wymierzał ciosy.

Matka jednej z ofiar złożyła skargę przeciwko szkole, ale musiała wycofać ją po „presji” władz lokalnych, policji i szkoły.

Uczniowie regularnie skarżyli się na zachowanie dyrektora, ale nikt nie zwracał na na to uwagi. On tłumaczył się, że to miało nauczyć dzieci dyscypliny i dobrego wychowania…

Nauczyciel, który nakręcił film, pracował w tym miejscu jedynie miesiąc. W kilka godzin po opublikowaniu wideo w sieci został zwolniony. Dziwny przypadek, prawda?

Jak w ogóle ktoś może uważać, że bicie jest sposobem na wychowanie?!

Może Cię zainteresować

zamknij