×

Nie malowała się przez całe życie. Dopiero mając 60 lat postanowiła to zmienić i przejść metamorfozę

Zabiegi kosmetyczne i czynności związane z wizerunkiem są dla wielu kobiet męczące i nie widzą one potrzeby w tym, aby codziennie się malować, układać włosy czy stroić. Oczywiście nic w tym złego i wszystko zależy od naszych preferencji i tego, co uważamy za słuszne. Jednakże wiele kobiet nie dba o siebie, ponieważ nie wie, jak to poprawnie robić. Boją się używać kosmetyków i malować, mając obawy przed tym, jak je stosować.

60-letnia Cindy z Ohio nigdy nie była fanką skomplikowanych procedur kosmetycznych. Nigdy nie miała potrzeby, aby dowiedzieć się, jak zrobić makijaż, ułożyć włosy czy wyregulować brwi.

Do tej pory 60-latka uważała makijaż za stratę czasu. Wszystko powoli zaczęło zmieniać się z wiekiem, gdy Cindy przeczytała książkę o makijażu i włosach.

Bardzo ją to zaciekawiło, ale nie miała pojęcia, jak się do tego zabrać, ponieważ przez lata nie wchodziła do drogerii kosmetycznych i nie miała bliskiej osoby, która mogłaby jej pokazać coś więcej. Bardzo chciała zacząć się malować, dlatego zgłosiła się do The Makeover Guy, aby pierwszy raz w życiu ktoś zrobił jej całkowitą metamorfozę. To był prezent na jej 60. urodziny!

Sam guru był onieśmielony całkowitym brakiem doświadczenia Cindy. Nie spodziewał się, że w dzisiejszych czasach jakakolwiek kobieta będzie mieć zerowe pojęcie o kosmetykach.

Mężczyzna jednak nie oceniał, ponieważ chciał pomóc. Podciął zniszczone włosy i wziął się za makijaż. Cindy była dla niego jak płótno. Fryzura – długi bob, podkreśliła piękny kształt twarzy kobiety. Zajął się także jej brwiami, które pozostawiały wiele do życzenia. Spojrzeniu nadał wyrazistości i kociego wyglądu. Gdy było coraz bliżej mety, 60-latka czuła podniecenie.

Gdy w końcu spojrzała na siebie w lustrze, nie mogła uwierzyć! I nie ma się co dziwić, ponieważ wygląda zjawiskowo! Guru makijażowy pokazał jej także, jak się malować na co dzień, aby tylko delikatnie podkreślić atuty urody. Można od razu zauważyć, że wzrosła pewność siebie Cindy i czuje się ona jak bogini.

Dostałam tyle cennych wskazówek, z których na pewno skorzystam. Czuję się rozpieszczona jak królowa i czuję, że mogę podbić świat!

Czasem makijaż i ułożone włosy mogą dodać pewności siebie i wypełnić pozytywną energią. Jednak najważniejsze to czuć się dobrze z samym sobą.

Polecane

Może Cię zainteresować