×

Mówili, że jest za brzydki dla swojej dziewczyny. Jego przemiana odebrała wszystkim mowę

Nigdy nie powinno się oceniać książki po okładce, ale ludzka natura płata nam figle i na pewno wiele razy zdarzyło Wam się wydać osąd, zanim kogoś poznaliście. Tak było w tej historii. Brandon i Clara to para, która od samego początku wywoływała spore poruszenie. Dlaczego? Ona jak z obrazka, a on, zdaniem ludzi, niezbyt atrakcyjny. Niestety opinia publiczna potrafi być bezlitosna, czego dowód mamy i tym razem.

Dlaczego zdaniem innych do siebie nie pasowali?

Jego codziennym atrybutem były zniszczone trampki, dżinsy i tłuste włosy. Ona z kolei to kobieta, która dba o swój wygląd i dobrze wie, jak zaprezentować swoje wdzięki. Mimo że sami uważają się za dobraną parę, dla innych niestety tak nie było.

Do Brandona oczywiście doszły słuchy, że nie zasługuje na taką dziewczynę, dlatego zdecydował, że postara się coś w sobie zmienić. I w taki oto sposób razem z Clarą trafił do popularnego programu z metamorfozami

Mężczyzna sam przyznał, że nie tylko nie przejmuje się tym, że ludzie mówią, że nie zasługuje na swoją kobietę, ale nawet trochę pęka z dumy. Dlaczego?

Tak, zdarza się, że ktoś mówi, że jestem za brzydki, aby być z Clarą. To dobrze, ponieważ to komplement dla mojej kobiety, a z niej jestem ogromnie dumny i cieszę się, że podoba się ludziom

Gdy nadszedł czas przemiany, Brandon wyjawił, że jest otwarty na propozycje i nie boi się metamorfozy

Przemianą zajęła się Gretta Monaham, która jest znana z tego, że potrafi odmienić nie do poznania. Tym razem było tak samo!

Gdy Brandon pojawił się na scenie, cała publiczność oszalała!

Jednak na tym nie zakończyła się seria zaskoczeń. Odmieniony Brandon zdobył się na odwagę i oświadczył się zaskoczonej Clarze. Przepiękny pierścionek wylądował na jej dłoni.

Polecane

Może Cię zainteresować