×

Kilka lat temu posądzano ją o anoreksję. Dziś jej kształty nie przypominają chłopięcej sylwetki

To, że ciężką pracą można osiągnąć sukces, wie każdy z nas. Gorzej niestety z realizacją. W rzecywistości wymaga to poświęcenia, determinacji i chęci.

Abby Pollock z Toronto jeszcze pięć lat temu cierpiała na zaburzenia jedzenia i była bardzo chuda. Przestrzegała restrykcyjnej diety, która nie wpływała dobrze na jej zdrowie.

Nie stało się nic wyjątkowego, co skłoniłoby ją do przemiany. Pewnego dnia wstała i uznała, że dłużej tak być nie może. Przez to, że spożywała tylko 900 kalorii dziennie była bardzo słaba i wiecznie zmęczona. Miała tego dość.

Wiedziała, że nie będzie łatwo, ale zdecydowała się obrać inny kurs. Jadła tak mało, że nie miała siły na nic. Na pierwszym roku studiów poszła do dietetyka i trenera personalnego. Byli w szoku, gdy dowiedzieli się, że młoda kobieta jadła tylko liście sałaty i surowe warzywa.

Aby jeszcze bardziej motywować, założyła konto na Instagramie, gdzie zaczęła dzielić się swoimi drobnymi osiągnięciami. Dziś ma ponad 270 tysięcy fanów!

Zaczęła ćwiczyć 4 razy w tygodniu po godzinę dziennie. Zwiększyła także kalorie w swojej diecie i w końcu zaczęła zdrowo się odżywiać. Jej ciało zaczęło się zmieniać i to było najlepszą nagrodą, jaką mogła sobie wymarzyć. Abby miała ochotę na sport i była pełna energii. Wiedziała, że wybrała odpowiednią dla siebie drogę.

Jej chłopięca do tej pory figury zmieniła się nie do poznania. Dziś to kobieta o pełnych kształtach, która prowadzi zdrowy tryb życia.

Abby powtarza, że najważniejsze to chcieć się zmienić. Nie można także skupiać się na jednej partii ciała. Najlepiej zadbać o ogólny rozwój, a efekty przyjdą szybciej niż się tego spodziewasz.

Dziś uważam, że wiele osób zaniedbuje się i nie ćwiczy, ponieważ nie wie jak to robić i nie ma w sobie motywacji. Pora to zmienić!

Abby jest motywacją, dzięki której powinniśmy właśnie w tej chwili wstać z kanapy i… ruszyć do ćwiczeń. W zdrowym ciele zdrowy duch!

Może Cię zainteresować

zamknij