×

Przełom w sprawie zaginięcie Dawida Żukowskiego. Jest nagranie auta, którym jechał

Przełom w sprawie zaginięcie Dawida Żukowskiego? Miejmy nadzieję, że tak się stanie po udostępnieniu nagrania, na którym widać skodę fabię. Tym samochodem 5-latek miał jechać z ojcem, który tego samego dnia odebrał sobie życie.

Cały czas trwają poszukiwania Dawida Żukowskiego. Cała Polska wierzy, że chłopczyk jest cały i zdrowy. Czy nagranie, które trafiło do sieci, pomoże w zlokalizowaniu miejsca pobytu dziecka?

Film udostępniła firma taksówkarska Lajk Taxi. Widać na nim dokładnie skodę, która przejeżdża drogą 579 w Natolinie. Istotne jest to, że samochód widać dwa razy. Po raz pierwszy, gdy jedzie w kierunku Grodziska Mazowieckiego, a drugi raz wraca po ponad dwóch godzinach. Godziny nagrań to 17:28 i 19:34, ale są to godziny z czasu zimowego – tak powiedział właściciel kamery w rozmowie z Wirtualną Polską.

nagranie z Dawidem Żukowskim
materiały policyjne

Czy to będzie przełom w sprawie zaginięcie Dawida Żukowskiego? Na pewno istotne jest to, że auto przejeżdżało tą trasą aż dwa razy

Kom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji, w rozmowie z portalem grodzisknews.pl pochwalił czujność ludzi, którzy przez okres ostatnich dni wysłali wiele nagrań z przejazdu szarej skody o numerach rejestracyjnych WGM 01K9.

Od początku znaliśmy trasę przejazdu tego auta, a te nagrania tylko utwierdziły nas, że dotychczasowe ustalenia są słuszne

Przełom w sprawie zaginięcie Dawida Żukowskiego
materiały policyjne

Nagranie zostało udostępnione w sieci i widać na nim dokładnie wspomniane auto

Policja cały czas szuka Dawidka i apeluje o to, aby każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tej sprawy, natychmiast zgłosił się na policję. Zgłoszenia, nawet anonimowe, można przekazywać policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim, tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można też zatelefonować do najbliższej jednostki policji lub pod numer alarmowy 112.

W dniu zaginięcia Dawidek miał na sobie czarną kurtkę, granatowe materiałowe spodnie, beżowe wsuwane buty i koszulę polo z jasnym kołnierzykiem.

Może Cię zainteresować

zamknij