×

Prawdopodobnie będzie to najbardziej przerażający film, który dziś zobaczycie. Kierowca busa celowo przejechał żywego psa. Wszystko sfilmował. Nagranie trafiło później do sieci. Czasami wydaje nam się, że powiedzenie „człowiek to najgorsze zwierzę” jest całkowicie adekwatne i w pełni zasłużone…

Przejechał żywego psa

Drastyczny film trafił do Internetu oraz do lokalnej gazety. Widać na nim jak młody mężczyzna celowo najeżdża na leżącego na ulicy psa. Oczywiście należy zaznaczyć, że filmu nie powinny oglądać osoby o słabszych nerwach.

Jeszcze bardziej przerażające, że w tle można także dosłyszeć szereg wulgaryzmów, jakie kierowca busa kieruje do cierpiącego czworonoga: „Podnoś się! Podnoś się! Co ci? Co ci ku**, e? Podnoś się! Ch***** tak trochę. Ale jak ch*** chodzisz, to teraz masz na łeb”.

Kierowca busa przejechał żywego psa 

Nagranie dotarło do policjantów

Oczywiście sprawę do razu zgłoszono na policję. Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy, Aleksandra Pieprzycka, w rozmowie z mediami powiedziała:

Policja otrzymała zgłoszenie o tym, że kierowca busa celowo przejechał psa. Śledczy dysponują nagraniem, na którym widać jak auto przejeżdża pasa leżącego na ulicy. Będziemy ustalać wszystkie okoliczności związane z tym zdarzeniem

Przejechał żywego psa. Jest już w rękach policji

Wiadomo już, że funkcjonariusze z Oleśnicy na Dolnym Śląsku zatrzymali tego mężczyznę. Poinformowali o tym na swoim facebookowym profilu obrońcy praw zwierząt z Fundacji Oleśnickie Bidy.

Podejrzany został już zatrzymany. Brawo Policja!

Niewątpliwie przerażające jest to, jak podły i okrutny bywa człowiek…

Może Cię zainteresować